Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kurutma makinesi de aldırdım bugün. Demekki Hamile kalınca herşeyi yapıyorlar biraz iyi davranınca. Ben normalde çok dikine giden bir insandım. Bu aralar böyle yumuşak davranıp duygu sömürüsü yapıyorm işe yarıyor demekki 😅😅

İyi akşamlar hanımlar ya benim kızçe beni yatırmamaya ant içmiş gibi yatmamla karnımda fır dönmesi bir oluyor ve dayanamayıp kalkıyorum acıdığı için. Resmen yatamaz oldum ya 😬

Kızlar hastane için bu terliği almak istiyorum.Hemşireler de çok tercih ediyor crosc muadili çok rahatmış zaten 1 gün giyip çıkaracaz 2 bin vermek bana mantıklı gelmedi bu 300e geliyor kuponla 🤣

Bende bunu aldım bir de doğumdan sonra lucina olanı alacağım ty den
Screenshot_2024-07-17-20-34-39-87_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Suyun gelmiş miydi
Yok gelmedi, doktorum 12 saat olduğu için suyunu ben patlatıp bakacağım bulanıksa bebek kaka yapmıştır sezeryana alacağım dedi riske atamam dedi patlattı su temizdi normal doğum prosedürüne devam ettik, bu su patlayınca da zaten doğum sancılar hızlanır demişti

Yok gelmedi, doktorum 12 saat olduğu için suyunu ben patlatıp bakacağım bulanıksa bebek kaka yapmıştır sezeryana alacağım dedi riske atamam dedi patlattı su temizdi normal doğum prosedürüne devam ettik, bu su patlayınca da zaten doğum sancılar hızlanır demişti
İşte bu dediklerim sancı açılma olmadan direk suyu geldi. Mesela benim sancılarım başlarsa ben direk duşa girerim kalabildiğim kadar alırım öylr hastaneye giderim. Ama suyum gelse önce hemen hastaneye giderim

İşte bu dediklerim sancı açılma olmadan direk suyu geldi. Mesela benim sancılarım başlarsa ben direk duşa girerim kalabildiğim kadar alırım öylr hastaneye giderim. Ama suyum gelse önce hemen hastaneye giderim
Benim bide 20-15 dk dan daha fazla sıklaşma olmadı evde duşa da girdim topta da zıpladım hatta sabah namazını bile kıldım sabaha kadar sırayla herkes uyudu ben evin içinde sürekli gezdim o gün tv de çöp adam vardı gece onu bile izledim bi ara😂Benim kardeşimin de sezeryan belliydi çünkü bebek tersti önce nişan sonrasında sancı başlamadan hemen su geldi apar topar sezeryana aldılar 37+6 ydı, bir arkadaşımda ilk doğumdu hastanesi başka şehirdeydi 1.5 saatlik doktor sıkıntı olmaz demişti ama hastaneye hemen sancı sonrasında gitmesine rağmen zor yetişti 3 saatte falan rahatça doğum yapmıştı bu dediğim kişi 20 kilonun üstünde aldı ve son dönem ödemden hareket edemez haldeydi doğumun hızına doktor ben böyle hızlı ilk doğum görmedim demiş😂 herkes farklı farklı yani bu yönden özel bir doktor olup iletişime geçmek çok önemliydi benim için mesela gece ve sabah ara ara doktorla mesajlaştım ben durumumu ve ne yapmam gerektiğini sordum o yönlendirmişti, o şekilde rahatça bekledim yoksa muhtemelen koşardım doktora bende

URL unfurl="true"]https://ty.gl/tq0ww0mlhu[/URL]
Kızlar hastane için bu terliği almak istiyorum.Hemşireler de çok tercih ediyor crosc muadili çok rahatmış zaten 1 gün giyip çıkaracaz 2 bin vermek bana mantıklı gelmedi bu 300e geliyor kuponla 🤣
Bende crosc aldım burda mağazada ındırımdeydı 200 ze aldım gayette rahat

Benim bide 20-15 dk dan daha fazla sıklaşma olmadı evde duşa da girdim topta da zıpladım hatta sabah namazını bile kıldım sabaha kadar sırayla herkes uyudu ben evin içinde sürekli gezdim o gün tv de çöp adam vardı gece onu bile izledim bi ara😂Benim kardeşimin de sezeryan belliydi çünkü bebek tersti önce nişan sonrasında sancı başlamadan hemen su geldi apar topar sezeryana aldılar 37+6 ydı, bir arkadaşımda ilk doğumdu hastanesi başka şehirdeydi 1.5 saatlik doktor sıkıntı olmaz demişti ama hastaneye hemen sancı sonrasında gitmesine rağmen zor yetişti 3 saatte falan rahatça doğum yapmıştı bu dediğim kişi 20 kilonun üstünde aldı ve son dönem ödemden hareket edemez haldeydi doğumun hızına doktor ben böyle hızlı ilk doğum görmedim demiş😂 herkes farklı farklı yani bu yönden özel bir doktor olup iletişime geçmek çok önemliydi benim için mesela gece ve sabah ara ara doktorla mesajlaştım ben durumumu ve ne yapmam gerektiğini sordum o yönlendirmişti, o şekilde rahatça bekledim yoksa muhtemelen koşardım doktora bende
Senin çok güzel geçmiş inşallh bu doğumunda öyle rahat ve kolay geçer 🙏

Kızlar düzenli olmasından kastınız nedir. Benim de gün içinde sürekli sağ tarafta toplanıyor gibi oluyor. Toplandığı zaman alt tarafta ağrı gibi oluyor
Duzenlı 20 dakıka arayla kasılma başlayp 10 ve 5 dakkıkaya düşüp belde agrının iyice artması cnm şuan bızde kı yalançı sancı kendını doğuma hazırlıyor vıcut korkma yanı devamlı kasılman agrın yoksa

Eklentiler

• Screenshot_20240717-222939_Google Go.jpg
    Screenshot_20240717-222939_Google Go.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 37
Senin çok güzel geçmiş inşallh bu doğumunda öyle rahat ve kolay geçer 🙏
Yok kız sona doğru Allah’ınızı seviyorsanız beni sezeryana alın diyordum 😂😂 gene iyiydi tabi şükür bu dediğim artık son yarım saat çünkü artık çok yorulmuştum, ebe sakinleştirdi bak yazık olur falan dedi öyle böyle derken baktım doğmuş😅 ama bi 1 saat kendime gelemedim o instadaki anneler gibi bebeği görüp mutluluktan falan ağlayamadım, sadece bittiğine seviniyordum , sonra buna da üzüldüm dedim ben kötü bir annemiyim neden sevinemedim, bi arkadaşımla konuştum oda öyle olmuş dedi ki doğumdan sonra anestezi kadar kuvvetli bir hormon salgılıyormuşuz o yüzden uyuşmuş hissiz hissedermişiz normalmiş dedi öyle rahatlamıştım😅

Kızlar bebek deterjanı olarak minoris alan varmı Kokusu varmı acaba merak ettim.Green clean için yorumlarda koku var diyorlar vazgeçtim ondan geçen burda biri koku yok demişti

X