Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar beni bilenler için öncelikle dualarınız için çok teşekkür ederim bebişim hala küvezde süt götürüyorum ayaklarıda düzelcek inşallah dualarımızla size sadece şunu söyliyim bebeklerinizle bol konuşun o küvezdeykn yanına gidiyorum sadece sesimi duyduğunda ki heycanını hareketlerini size anlatamam el kadar tam olarak işaret parmağımla bütün elini tutuyom düşünün ama bi kalpleri var kocaman Rabbim hepimizin bebeklerini korusun ve sağlıcakla kucagımıza alalım inşallah🙏🙏🙏

Çok saol cnm ama işte ortopedi lik işlemler var ayakları içe dönük doğdu sanırsam kol kemiğinde de sıkıntı var sizlerin duası kabul olur dua edin lütfen bende sağlıcakla kucağıma alayım🙏
Hiç sıkma canını bunlar bilinen tedavisi olan şeyler etrafımda boyle durumları yaşayan tanıdıklarım var şimdi bakıyoruz kızına kosuyor basket oynuyor kocaman oldu. Allah çaresiz dertlerle sınamasın

Buyrun teyzeleri gayet uykucu birisi 🥰 kahvaltı yapmama rağmen nst de hiç hareket etmedi o yüzden bir daha nst ye giricekmişim bide çalışabilir raporu alıcam sabahtan beri tahlil vs uğraşıyorum 😔 eskisi gibi ultrasonla bak çık eve git olmuyor malesef ama herşey yolunda çok şükür 🙏🏻 çikolata yedim su içtim ama uyuyor bu çocuk napabilirm ki

Eklentiler

• IMG-20240713-WA0000.jpg
    IMG-20240713-WA0000.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar beni bilenler için öncelikle dualarınız için çok teşekkür ederim bebişim hala küvezde süt götürüyorum ayaklarıda düzelcek inşallah dualarımızla size sadece şunu söyliyim bebeklerinizle bol konuşun o küvezdeykn yanına gidiyorum sadece sesimi duyduğunda ki heycanını hareketlerini size anlatamam el kadar tam olarak işaret parmağımla bütün elini tutuyom düşünün ama bi kalpleri var kocaman Rabbim hepimizin bebeklerini korusun ve sağlıcakla kucagımıza alalım inşallah🙏🙏🙏
Kuşum benim maşallah size ne kadar güçlü bir bebeğin var 🥰 sayılı gün geçiyor bir şekilde Allah başka acı yaşatmasın evinize biran önce sağlıkla dönün inşallah hep dualarımızdasınız ikinizde 🥰

i
Buyrun teyzeleri gayet uykucu birisi 🥰 kahvaltı yapmama rağmen nst de hiç hareket etmedi o yüzden bir daha nst ye giricekmişim bide çalışabilir raporu alıcam sabahtan beri tahlil vs uğraşıyorum 😔 eskisi gibi ultrasonla bak çık eve git olmuyor malesef ama herşey yolunda çok şükür 🙏🏻 çikolata yedim su içtim ama uyuyor bu çocuk napabilirm ki
Benim kızçe de ne zaman gitsem uyuyor ne yaparsam yapiyim halbu ki evde canımı okuyor 😅😅

Ay ben de ilk sıkıntılarımı cok onemsemedim normal gibi geldi de değilmiş. Rahim agzında açılma yapmamıs allahtan. Oyle olsa hiç erteleyemezsik sanırım. Tabi benim haftam daha da erken olunca daha gerilimli oldu. 🙈🙈
Benim çok uzun zamandır var bu ağrı ya ben karnım büyüdü sıkıştırıyo diye önemsemiyodum keike önceden söyleseymişim doktora🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Yaa yerim ben onu maşallah çok tatlı görünüyor :nazar: 🤗

evimi kendim temizleyememek çok sinir bozucu bir şey ya tozlu görünce içim istemiyor canım durmuyor başkasının yaptığı temizliği de asla beğenmiyorum ama şuan kendim de temizleyemiyorum şöyle foşur foşur temizlik yapasım var evi zor duruyorum

Allah razı olsun canm benm inşallah benm bebeğimde çok güçlü ayaklarıda düzelcek inşallah başka bi sıkıntı olmadan kucağıma alcam dün minik bedenine dokundu nasl heyecanlandı❤❤
Ayy canım beniiiiim 🥰🥰 annesini hissetmiş mutlu olmuştur minnak savaşçı 😍

Noluyor bizeeee yaaa hepimiz aynıyız 😅😅
Hepimize aynı şeyler oluyorsa normal şeyler oluyordur, korkmayalım 😂😂 benim de son günlerde bebiş göbeğimden dışarı ittirmeye çalışıyor kendini. Karnımın bir yeri şişiyor taş gibi oluyor, sürekli bir yerde toplanıyor ufaklık. Dün saydım, uyandığımdan uyuyana kadar 16 sefer toplanmış, ara hareketleri taklaları tekmeleri nefesimi kesmelerini falan hiç saymıyorum bile 😅

X