Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
E bebekde indirim var kızlar haberiniz olsun 10 gün önce aldığım park yatak 3500dü 2500a düştü gayet de güzel biz kurduk ihtiyacı olan bakabilir
Çok güzel olmuş canım. Yatağa değen kenarı iniyor mu bu modelin

Hastaneye nasıl terlik koymak lazım ya crocs düşünmüştüm ama plastikler ayaklarımı çok terletiyo kayabilirim diye korktum
Crocs eva zaten. Rahat oluyor benim dün ayagımda o vardı otelde banyoda oda içinde cıkar giy kolay oluyo die onu giyiyodum degiştirmeden gittim baya rahat ettim. Dogum yaptıgımda da kardeşim doktor arabasında crocs vardı onu getirdi onu giydim tuvalete yuruyuse banyoya her türlü gideri var

Bişey daha danışıcamm size Böyle bi isimli tablo yaptırıp kapı süsü için bi tarafını kendi ördüğüm bu çiçeklerle süslesem nasıl olur sizce

Eklentiler

• Screenshot_20240712-155615.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 58
  • 17207900893253099563735908299517.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 85
Benim açık plastik terlikte bile ayaklarım terliyo içinde kayıyo daha önce olmazdı böyle crocslarımı da giyemedim bu yaz hiç

Trendyolda miss dünya lissa diye bi marka var ordan kendime iki takım aldım hastanede giymek için kumaşları harika yumuşacık. Almayan varsa fikir olsun fiyatları da iyi.
Baktım şimdi çok beğendim sen hangilerini tercih ettn canım

Benim açık plastik terlikte bile ayaklarım terliyo içinde kayıyo daha önce olmazdı böyle crocslarımı da giyemedim bu yaz hiç
Crocsta da terliyo zaten ama kokmuyo. Ben parnak arası falan giyiyorum rahat gelen o oluyor serinlik açısından ama ıslak temasım varsa crocs ama tabi bazen ylculukta da giydigim oluyor. Kaymaması sebebiyle ozellikle giyiorum. Benim ayaklarım kucuk düz tabanla bile içinde kayıyor. Ama ceocsta tam içine oturuyor ya ondan duşta banyoda havuzda yolculukta rahat ediyorum abdest falan alırken hastaneye goturceksen rahat giyebilecegin bişey alırsın yada koyaraın ama wc duş belki yürüyüş falan yaparsan digerini alırsın aklımda kalcagına valizinde kalır. Belki süslü bişey giymek istersin koridorda fotografa cıkarken. Digerini banyo tuvalete giderken giyesin baya gidiliyor cünkü

Baktım şimdi çok beğendim sen hangilerini tercih ettn canım
Şu ikisini aldım kumaşın bu kadar iyi gelmesinş hiç beklemiyodum tiril tiril yumuşacık

Eklentiler

• Screenshot_20240712-163756_Trendyol.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 93
  • Screenshot_20240712-163739_Trendyol.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 80
Doğru diyosun en azından arkası falan var ayağımdan kayıp gitmez. Duş için iyi olur ben crocstan vazgeçmeyeyim en iyisi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…