Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Süt arttırıcı damla kuşum, genelde sezeryan doğum yapacak yahut sütü az annelere öneriyorlar. Ben de nolur nolmaz alayım en kötü psikolojik olarak yanımda olması iyi hissettirir diye düşünüyorum
AA bilmiyordum bende aldırayım ilk defa duydum

AA bilmiyordum bende aldırayım ilk defa duydum
Hatta bu damla ile birlikte solgarın brewers yeast diye bir vitaminiyle kombine kullandırıyor bazı doktorlar kuşum bir bak bakalım ben nolur nolmaz alacağım inşallah gerek kalmadan şakır şukur gelir sütümüz olmazsa da hazırda bulunsun.

Ay inşallah sütümüz olur ve bebişlerimiz de emer inşallah

Yanına bi de yumuşak açık ev terliği gibi bi şey koyarım tamam işte zaten bi aksilik olmazsa kalacağımız iki gün. Çekim vs yaptırmıcam zaten ben daha fazlasına gerek yok :)
Zaten 2 bile olmuyor genelde. Aksam doguma girdim gece yuruttuler cay kahve. sabah taburcu oldum hemen cıkıs yapmadım tabi agrı kesici falan ihtiyacım oldu aksamustu cıktık

Dün sancı korkusuyla çanta hazırlamıştım şimdi yine sancılanıyorum uzandım ama ara ara vuruyor yine acile giriş yapmak zorunda kalmasam bari
Geçmiş olsun canım, umarım geçer. Haberdar et bizi mutlaka gidersen de. Ne sıklıkla oluyor sancıların

Zaten 2 bile olmuyor genelde. Aksam doguma girdim gece yuruttuler cay kahve. sabah taburcu oldum hemen cıkıs yapmadım tabi agrı kesici falan ihtiyacım oldu aksamustu cıktık
normalde prosedür sanırım doğumdan sonraki 24 saatmiş canım bana illa onu bekle demişlerdi

normalde prosedür sanırım doğumdan sonraki 24 saatmiş canım bana illa onu bekle demişlerdi
Anne bebek saglıgı yerindeyse taburcu ediyorlar. Belli bi zamanı yok. Sıkıntı varsa daha uzunda kalınıyor. Mesela annenin bebegi besleyebilip besleyemediğine bakıyorlarmış. Emzirme dogru tamsa mesela gonderiyoruz dio kardeşim

Normal doğumda uzayabilir belki süreç kuzenim suni sancı almıştı iki gün boyunca toplamda 3 gece 4 gün hastanede kaldı

Demek ki oda değişiyor canım, benim bebeğim yanımdaydı küveze girmedi emziriyordum, ertesi sabah çıkmak istedik 3 gibi yapmıştım doğumu 24 saat dolmadan çıkaramıyoruz dediler rica minnet öğle arasından sonra çıkmıştık

Bizim bi tanıdık 3-4 gun kaldı. Tam cıkarken basım donuyor diodu geri donuyorlardı. Ama bende aksam 7 de girdim hastaneye. İşte muayene ameliyat hemen oldu cok hızlı. 20 dk falan sürmüş toplamda. Sonra işte uyusukluk geçsin çay biskuvi getrdiler sanırım sonra corba. Uyusukluk gecince yuruyus. Duzenli sekilde. 1-2 kere kanama kontrol bez degişimi. Gece oldu tabi bunlar sonra uyuma modu tabi cok uyuma olmuyo ara iğne agrı kesiciler antbiyotik kan kontrolu. Ha bide gaz cıkarma merasimi. Yani ertesi gun öğlen belkide istediginiz zaman gidebilirsiniz dediler o araagrım oldu ben iğne bekledim bitince cıktım

Kızlar ben sezeryandan sonra 2 gün kaldım hastanede çünkü gazım çıkmadı sürekli yürüdüm merdiven indim çıktım. İnşallah bunda hemen çıkar

Bu arada bestlak benim kurtarıcım olmuştu. 2 gün sütüm gelmedi o ara günde 3 defa kullanıyordum, daha sonra ne zaman sütüm az gibi hissetsem kullandım, gerçekten çok işe yaradı bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…