Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ben kendime 5 listeden falan karışık bir hastane listesi yaptım. Kiminize fazla gelebilir kiminize az, bence bir tık fazla ama benim kesin sezeryan olduğundan ve şimdilik bebişin karın çevresi geride gittiğinden Allah korusun ne olur ne olmaz araba taşıyor biz taşımıyoruz diyerek hazırladım listeyi. Sizlere de yol göstersin yardımcı olsun diye atayım dedim. Umarım faydalı olur, cumartesi ben hazırlayacağım bakalım

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-07-12 saat 17.07.41_d652e09b.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 105
Gayet güzel canım hiçte abartı degil eksik olmasın fazla olsun zaten dediğin gibi araba taşıyor. Benim de kafamda bu şekilde kaydettim hatta bir şey atlamiyim diye bestlak damlayı sormak istiyorum ben de bakıp araştırmıştım da önden almak gerekir mi acaba?

Valla ben sistemi şey olarak kurdum, eşimi yanımdan minimum gidecek şekilde. Yani sütüm gelmezse takviye edecek bir şey yanımda olsun psikolojik açıdan en azından rahatlatır diye düşündüm canım. İhtiyaç anında da hemen kullanırım, eşimi sağa sola göndermeye gerek kalmaz

Doğru diyosun en azından arkası falan var ayağımdan kayıp gitmez. Duş için iyi olur ben crocstan vazgeçmeyeyim en iyisi :)
Aynen baktım kaycam arkasını geciriyorum. Ama içide gomuluyo ya zaten cok kaymıyorum ama parmak arasında fıcırt die kayabiliyorum o da benim başarım garanti olsun die hep atarım çantaya arabaya. Bişey olmaz aklımda kalcagına yanında olsun hafifce bişey zaten

Yanına bi de yumuşak açık ev terliği gibi bi şey koyarım tamam işte zaten bi aksilik olmazsa kalacağımız iki gün. Çekim vs yaptırmıcam zaten ben daha fazlasına gerek yok :)

Anı küplerinden yaptıran varmı aranızda
Ben böyle bi set beğendim ama gerekli mi bilemedim de ama hoş oluyor bence fotoğraflarda ya
Linakiz canım ben bu anı küplerinden aldım. Bence de fotoğraflarda güzel duruyor
lilyrosey eline sağlık canım, gayet güzel olmuş listen. Çünkü orda bişey lazım olsa yanımızda olmasa daha büyük sıkıntı, ben de temkinli olmaktan yanayım hemen kaydettim listeni

Trendyolda miss dünya lissa diye bi marka var ordan kendime iki takım aldım hastanede giymek için kumaşları harika yumuşacık. Almayan varsa fikir olsun fiyatları da iyi.
Canım ben de LadyMina diye bi yerden hiç ummayarak söylemiştim o da güzel çıktı, senin aldığın yerin de geceliklerine bakıyordum

Kesinlikle katılıyorum kuşum, temkinli olmakta fayda var, ben hepsini önce kilitli poşetlere sonra da hurçlara koyacağım. En kötü kullanmazsam temiz temiz yerine koyarım

Bu bestlak damla dediğin nedir canım

Bu bestlak damla dediğin nedir canım
Süt arttırıcı damla kuşum, genelde sezeryan doğum yapacak yahut sütü az annelere öneriyorlar. Ben de nolur nolmaz alayım en kötü psikolojik olarak yanımda olması iyi hissettirir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…