Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ay evet bizde kapıya koyuyoruz vantilatörü direk üstümüze vurmasın diye hemen ağrım oluyor benim çünkü 2 saate kurup öyle uyuyorum anca esintisi geliyor işte . Benim kocam sağolsun cam pencere kapattığı için gece hiç esmiyoorr
Valla kocamı kovarım odadan camı kapatsa😀 yanıyorum ben buz aküsü koyuyorum ayaklarıma falan

Grupta herkes dökülmeye başlamış son aylar bizi baya zorlayacak anlaşılan 😬 hava sıcak insan nefes alamıyor tıkanıyorum ya terlemek desen cabası bide çocuk aşırı hareketli yatsam olmuyor otursam olmuyor şu zamanlar bir an önce geçsin lütfen 🥺
Ay evet mahvolduk ya ben geçen sene ince yorganla yatıyodum yazın şimdi buz aküleriyle uyuyorum😀 kaburga ve bel ağrısı da cabası🤦‍♀️

Ay evet bizde kapıya koyuyoruz vantilatörü direk üstümüze vurmasın diye hemen ağrım oluyor benim çünkü 2 saate kurup öyle uyuyorum anca esintisi geliyor işte . Benim kocam sağolsun cam pencere kapattığı için gece hiç esmiyoorr
Hepımızın kocaları bu konuda aynı sanırım ben acıyorum evde gıdıp o kapatıyor 🤣🤣

Aynen bende uyuyor hadi açıyım diyorum 1 saat sonra cam mı açık diyor kapattırıyor çıldırıyorum..
O degıl akşam bır kalktım üstüm başim sırf ter olmuş tısort ten reamen su akıyordu gıttım degıstım yarım saate yıne aynı oldum gözlerım akıyo gecelerı sabah bır kalktım yapışmıs gözlerım ilk defa böyle oldum ya acaba tansıyon tarzı bırseymı var başina gelen varmı acaba

Kızlar benim 3 hafta once rahim agzı uzunlugunun ölçümünü bir ozel hastanede 8 (sekiz) cm olarak ölçtü doktor. 4 ün altına hiç düşmedi şimdiye kadar. Tansiyon şeker oykum yok. Ama şu anda rahim agzında hunileşme varmış kısalıp uzuyormus bide dinamik serviks deniyormus. Bir bilgi daha kazandırmış oldum grubumuza :). Şimdi serum bitti nst cekildi düşmüş sancı degerleri nidicard 4 tane 15 dk arayla ve ciger geliltieici yapıldı. tedavi red imzaladım cıkıs yapıyorum buradan dogru kendi hastaneme. 29+6 dan durum guncellemem bu. Annişlerim bana dua etmeyi unutmayın. Ben hepiniz adına şu sedyeden dua ediyorum zamanında guzel guzel saglıklı sekilde kavuşun bebişlerinize
Kuzum çok geçmiş olsun inşallah biran önce toplanırsınız ya 😔 çok dua ediyorum denizin için modun düşürme lütfen 🩷

E bebekde indirim var kızlar haberiniz olsun 10 gün önce aldığım park yatak 3500dü 2500a düştü gayet de güzel biz kurduk ihtiyacı olan bakabilir 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20240708_184502_105.jpg
    IMG_20240708_184502_105.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 69
O degıl akşam bır kalktım üstüm başim sırf ter olmuş tısort ten reamen su akıyordu gıttım degıstım yarım saate yıne aynı oldum gözlerım akıyo gecelerı sabah bır kalktım yapışmıs gözlerım ilk defa böyle oldum ya acaba tansıyon tarzı bırseymı var başina gelen varmı acaba
Sadece gece değil artık gündüz de aynı şuan bile ter oldum bugün 4. Tişört olucak 🥴 Diğer konu hakkında hiç bilgim yok ya 🙂↕️ Benim zaten tahmini 2 Eylül o yüzden yüksek ihtimal Ağustos olur diyorum bende

E bebekde indirim var kızlar haberiniz olsun 10 gün önce aldığım park yatak 3500dü 2500a düştü gayet de güzel biz kurduk ihtiyacı olan bakabilir 🙏🏻
Ayy çok güzel olmuuuş 💖 biz de kurduk park yatağını 😍 ben de içten içe düşünüyordum acele mi ettik acaba diye de şimdi senin kurduğunu da görünce içim rahatladı 😂

Ayy çok güzel olmuuuş 💖 biz de kurduk park yatağını 😍 ben de içten içe düşünüyordum acele mi ettik acaba diye de şimdi senin kurduğunu da görünce içim rahatladı 😂
Ama ben kaldırdım kuzum 😅😅 Toz olmasın dedim evde kedimiz var bide boş bırakmazdı içine yatar dururdu 😅 Eşim zaten çok çabuk kurdu doğuma gittiğimde kurar artık 🥰

Ay evet mahvolduk ya ben geçen sene ince yorganla yatıyodum yazın şimdi buz aküleriyle uyuyorum😀 kaburga ve bel ağrısı da cabası🤦‍♀️
Bel ağrısı zaten mahvediyor insanı sabahtan beri acayip ağrıyor ya ne yapacağımı şaşırdım her gün başka bişey çıkıyor

Hastaneye nasıl terlik koymak lazım ya crocs düşünmüştüm ama plastikler ayaklarımı çok terletiyo kayabilirim diye korktum

X