Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kuşum karından baktılar bana. Sadece 20. Haftamda falandım sanırım bir kere daha gittim, aşırı sıvı akıntım olmuştu su geldi sanıp gitmiştim o zaman elle açıklık muayenesi yapılmış ve vajinal ultrason yapılmıştı.

Teşekkür ederim içten yorum için inşallah sağlıkla kucağımıza alırız

Şehir hastanesi kontrolün iyi geçmesine sevindim tam olarak sistem oturmadı diyorlardı ama aklımda olsun benimde

Kızlar yaa bugun gobegğmde kırmızılıklar gordum catlıyorum heralde. Onceki gebeligimde lierac kullanmıştım bide biooil sabah aksam suruyordum ve daha cok kilo almıştım. Bunda daha az alarak gidiyorum weleda ve biooil kullandım henüz. Bioderma almıştım ama kullanmadım daha. Bu yaglar mı işe yaramıyor anlamadım lieracı özledim ya gerçekten en iyisi oymuş bence

Ben bio oil, mustela ve ceraveyi düzenli kullandım çatır çatır çatladım o kadar moralim bozuk ki işe yaramadı hiç

Yağ kullanmak bana çok zor geldi zaten bütün pijamalarım leke oldu
Ben gecen hafta yaglandıktan sonra baya gobek açık gezdim hatta bazen biraz daha yagıyorum erken yaglanıp. Sonra işe gidince bi baktım kıyafetimin üstüne kadar nokta nokta yag cıkmıs. Yaglar hemen emilmiyor ya

Ben lierac ile çatladım hatta sabah akşam lierac aralarda biooil incia falan sürdüm ama işe yaramadı

Bende öyle şu son 1 ay öyle bir çatladım ki morardı kızardı falan fena çatırdadım
İki yanlarım ve aşağı doğru basenlerim çatlamış harita gibi yeni gördüm karnımda 1 tane derin var umarım devamı gelmez gerçekten en moralimi bozan şey bu oldu geçici bir şey olsa neyse

Ben gecen hafta yaglandıktan sonra baya gobek açık gezdim hatta bazen biraz daha yagıyorum erken yaglanıp. Sonra işe gidince bi baktım kıyafetimin üstüne kadar nokta nokta yag cıkmıs. Yaglar hemen emilmiyor ya
Ben her seferinde en az yarım saat göbek açık geziyorum yine de leke yapıyor nefret ettim

Ben lierac ile çatladım hatta sabah akşam lierac aralarda biooil incia falan sürdüm ama işe yaramadı
Aynı şekilde ben de hamilelik öncesi yanlarımda çatlaklarım başlamıştı hamile kalır kalmaz başladım hatta 3. Ayi falan da beklemedim ama olcak olan oldu alt karnım çatladi iki yandan hala sabah akşam bio oil devam ediyorum bir umut sinirlerim bozulmadı değil hatta itiraf ediyim eşim böyle şeylere pek takılmaz ama ona göstermek hiç istemiyorum hep saklamaya çalışıyorum

Kızlar bişey sormak istiyorum. Ben rahim kısalığından dolayı ameliyat oldum dikiş atıldı. Daha sonra kabız gibi oldum o geçti ama büyük tuvaletimde beyazlıklar vardı doktorum tahlil yaptı temiz çıktı takip et dedi takip ediyordum yine akıntılar ve tuvaletimde beyazlıklar çıkmaya başladı bu akşamda tamamen beyaz çıktı neden olur bileniniz var mı

Dışkıda beyazlık derken sümüksü beyaz akıntı mı var canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…