Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar ya büyük tuvalete çıktıgımda çok zorlanıyorum canım yanıyor kanıyor yara olmuş sanırım başına gelen varmı Doğumdan sonra
Aynı bende oyleyım ya yapamıyprum olsada yada çok zorluyor zorlarken de sankı etımı kesıyor

Ben 15 gündür yalnızım
Öğlen lerı ıkısınıde yatırıyprum onlar yatarken yapa bıldıgım kadar anca yapıyorum bir de gece yapıyorum temızlıl dün akşam mutfak dolabınım kapaklarını sıldım onuda kaynar su yaptım ıcıne bulalım tabletı attım onla temızledım parladı resmen koltuklarımı normal camları bıle öyle temızlıyprum daha temız oluyor Allah'tan tablet var dıyprum bazen

Psikolojim alt üst oldu. Bebeğim doğduğu gibi idrar yolu enfeksiyonundan yattık 10 gün. Orda grip oldu şimdide tıkanıyor bronşite çevirmiş yine yatmamız gerekiyormuş
Hava makınesı al canım eve her tıkandıgında hava ver kı nefesı acılsın

Ü sürmüş olabılır canım terlı bırakma üstünü

Etini tuttururum diye korkuyorum çok ince ya sen nasıl kestin cesaret edemiyorum ya bide tırnak makasıyla mı yoksa törpüyle mi aldın bende pilli törpü var ama
ben de pilli törpü almıştım ama bebişin tırnakları çok ince ve derisini törpülerim yanlışlıkla diye zor geldi. kendimde denedim baya güçlü bi alet çünkü. wee baby nin normal bebek tırnak makasını aldım klasik olanlardan. cidden ince göründüğüne bakma uzun olunca çıt çıt kesiliyo tırnaklar. çok derine inmeden uyurken kesersin.

Bende tam bunu sormak için girdim siteye. Üşütmemislerdir değil mi
valla ilk olduğunda üşüttüğünü düşünmüştüm ama artık rutin hale geldiği için başka bir sıkıntı var bence. ya fizyolojik reflü ya da dediğim gibi sindiremeyeceği kadar süt emdiği için böyle oluyor. az emdiğinde sorun olmadığı için 2. seçeneği düşünüyorum ama doktora da gidelim bakalım ne dicek. kilo da iyi alamıyor ondan endişeleniyorum yoksa çok takmıcam

ben de bu akşam bebişi babasına verip yarın için yemek yapmayı düşünüyorum. şu an yetiştiremedim mesela akşam yemeğini mecbur dışarıdan söylicez

Aa zarar vermiyo mu kız koltuğa

Göğüs pompası almamış uygun fiyatlı bulup almayı düşünen varsa Mochi manuel olanı öneriyorum her seferinde çok memnun kaldığım bi ürün oldu göğsüme koyuyorum maksimum 20-30 dk'da 90 ml süt çıkarıyor bebeğim emerken diğer memeden akan süt boşa gitmemiş oluyor. Az önce sağ göğsüm şiş geldi biraz da serteşmiş hemen aldım 10 dk sürmedi 90 ml süt sağdı ve hafifledi göğsüm

Yok vardı sağma makinam, kablosuz olandan. Arada bi sağıp atmıştım ama şimdi aktif sağmam gerekecek. Bakalım yetiştirebilirsem sıkıntı yok da almam gerekirse aklımda olsun, teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…