Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Merhaba arkadaşlar hamile olduğumu ilk öğrendiğim zaman yazmıştım buraya sonra unutmuşum bir kızım olacakmış Allahın izniyle. Herşey yolunda gidiyor şuan gece hareketleri yüzünden uyutmasada minik çok şükür bu günümüze sizler nasılsınız?

Su tüketimi de önemliymiş çatlaklar için. Hem içten hem dıştan sıvı desteği sağlamak gerekiyormuş. Tabii genetik faktörünü de unutmamak lazım. Ben ilk kızımda 8. Aydan sonra bir anda çatlamıştım hemde hiç bir şey yokken

Canım içten yeterli nemi olmazsa disaridan istersen en pahalı kremi sür çatlarsın. Demem o ki suyu çok iç sonra nivea bile sürsen lieraca dönüşür

Bu linkte de ikilisi 308 TL kızlar aklınızda olsun

Bunların biri bebek biri yetişkin deterjanı canım

Bunların biri bebek biri yetişkin deterjanı canım
Farkı yok ki kuzum her ikisinde de bebek, çocuk yetişkin kullanabiliyor sadece birine bebek için diye ekstra yazmışlar Ben de öyle düşündüm başta ama sonra inceledim yetişkin olanda ekstra zeytin yağı lavanta yağı ve limon tuzu var bunlar da zararlı kimyasal değil bebeğe de kullanılabilir yani

Canım içten yeterli nemi olmazsa disaridan istersen en pahalı kremi sür çatlarsın. Demem o ki suyu çok iç sonra nivea bile sürsen lieraca dönüşür
3-4 litre az geliyor demekki bana benim lakabın damacana zaten

Ne kadar şu içersek catlamayı engellıyormus azda olsa ben şuan çatlaklardan pettım öylede kaşınıyorkı anlatamam

3-4 litre az geliyor demekki bana benim lakabın damacana zaten
Bır ben degılım desene ben evde bır buçuk lıtre sısem var günde üç dört kere doldurup içiyorum sonrada lavaboya çıkamıyorum karar verdım banyoya yatak koyucam

Kokusu var yani kokulu ürünler bebeklere önerilmiyor lavanta yağı zaten ağır bir koku bence minicik solunumları için kokusuz olması ilk tercihim ki daha önceki bebiklerimde yaşadım kokulu deterjan sıkıntısını o yüzden bence noo

Bır ben degılım desene ben evde bır buçuk lıtre sısem var günde üç dört kere doldurup içiyorum sonrada lavaboya çıkamıyorum karar verdım banyoya yatak koyucam
Bende yeni çatlak oluşmadı hiç şuana kadar ama kaşınıyor günde 4 lt su içiyorum aklıma geldikçe de kremliyorum kendimi haftada 1 falan belki o bile değil zaten 2 dk da bir lavabodayım sıkıldım

Bende yeni çatlak oluşmadı hiç şuana kadar ama kaşınıyor günde 4 lt su içiyorum aklıma geldikçe de kremliyorum kendimi haftada 1 falan belki o bile değil zaten 2 dk da bir lavabodayım sıkıldım
Gögusler desen şişmeye başladı ufak bir kasıntıda akıyo hemen Allah'tan kırap olayım bitti daha yapamıyorum çok şükür ama uyuşma var ayaklarımda karıncalanıyor sendede varmı kuzu

Canım sen ve bebiş nasılsınız, merak ettim seni
Hastanedeyim sezeryanla aldılar canm aklım size yazmak ama agrılarımdan yazamadım doğum yaptm küvezde bebeğim 2ay küvezde kalcak miş ama biz bodrumdayız o gün denizli'de denipol hastanesinde boş küvez bulundu işte 2ay süt götürcem sağlığı çok şükür iyi bi ayakları içe dönük onuda halletcem inşallah ciğerleri herşeyi gelişsin de hepinizden Allah razı olsun hakkınızı helal dedin zor durumda kalmasam burdaki anneleri asla üzmek istemezdim en çok sizlerin duası kabul olur dıe yazdım

Kızlar ben çok su içemem oldum olası zorlarsamda geri gelir kusarım şimdilik çatlakta yok karnım çok büyümedi ama yinede çatlar mı tecrübeli anneler bilgilendirin beni ya hergün güreşçi gibi yağlanıyorum

Çok çok geçmiş olsun canım iyi olmanıza çok sevindim Allahım biran önce sağ salim kavuştursun sizi

Ah kuzum inşallah bir an önce toparlanırsın hiç merak etme bebeğin de sende iyi olacaksınız biraz sabır Allah sana ve çocuğuna uzun ömürler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…