Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215

Eklentiler

• Screenshot_20240707-163936_Hepsiburada.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240707-163611_Hepsiburada.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 71
Çapaya diğer bütün özel hastahanelerden daha çok güvenirim ama işte şans işi özel oda
Aynen, tekli odalarda kalan diğer hastalar taburcu olunca oda değiştirebiliyorsun ama, ben hemşirelere söylemiştim tekli odalar boşalınca bize haberin ben geçeceğim diye, sağolsunlar yardımcı olmuşlardı

Bu oğlan bugün az hareket ediyor gerçekten endişelenmeye başladım. Yahu geçen 2 gün fıldır fıldırdık. Tatlımı yedim soluma uzandım ı ıh randıman alamıyorum kesinlikle. Bana acil yolları göründü arkadaşlar.

Uygulamada yerleri azaldığı için hareketleri azalır yazıyo ama sen yine de git strese girmekten iyidir

canım hani rüyada tuvaletini yaptığını görürsün de gerçekte de tam yapacakken uyanırsın ya öyle bir şey olmuş olabilir belki. hatırlamadığın bir rüya görmüş olabilir misin? yalancı kasılma daha sertleşme gibi bir şey oluyor bu değil bence

ben green clean kullanıyorum, bebişler için kokusuz parfümsüz olması daha sağlıklı. inşallah giydiklerinde kendi bebek kokularıyla dolacak o giysiler

Benimki de bugün çok hareketsizdi tatlı bişiler yedim biraz içşm rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…