Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Allah şifa versin ikinize de canım bir an önce toparlarsın kavuşursunuz yavruşunla inşallah dualarımız hep sizinle çok çok iyi olun

Gögusler desen şişmeye başladı ufak bir kasıntıda akıyo hemen Allah'tan kırap olayım bitti daha yapamıyorum çok şükür ama uyuşma var ayaklarımda karıncalanıyor sendede varmı kuzu
Resmen aynılarını yaşıyoruz göğüsler fena dokununca bile akıyor bacaklarım uyuşuyor karincalaniyor bu ara göğüs kafesimde yanma var midemde de değil el bileklerim avuçlarım uyuşuyor oyyyy az kaldı neyse bişe yok bişe yok bişe yok

Sag salim kucagında cıkıcaksın kuzu hatta şuan kardeşim 600 gram dogan bi cocugu gosterdi buyumuş plajda oynuyor tabi şuan. Tospik bişey olmuş. Aradaki farkı daha hızlı kapatıcak allahın izniyle

Kuzum aynı şeyleri yaşamış biri olarak yazıyorum sana prematureler normal bebeklerden daha hızlı büyüyüp gelişiyor rabbim sağlıkla kavuştursun sizi onlar çok güçlü sakın üzülme üzüldüğünü bebeğin hisseder kaç haftalık tı bebiş

Gerçekten aynı şeylerı yasıyoruz gecelerı yarım saate bir kalkmalara ne demeli ya

Ayy grubumuzun ilk meleği dünyaya gelmiş Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin tez zamanda canım benim dualarımız sizinle

Gecmıs olsun cnm tez zamanda toparlanır inşallah helal olsun hakkımız öyle seymı olur dualarımız senınle allahın izniyle gecıcek bu günler gurubum uzun ilk bebişi dünyaya geldı kaç haftalık tı cnm kılosu felan inşallah ıyıdır

Canım çok şükür bebeğin sağlıklı hersey çok güzel olucak tam bir savaşçı annesi dualarım seninle

kızlar geçen hafta 2 haftalık gelişim geriliği var ve rahim ağzı kısalmış demişti başka bir doktor. bugün kendi doktorum izinden döndü ona kontrole gittim. gerçekten de bebek biraz küçük ama az da olsa kilo almış, hiç kilo almamış değil dedi. 30+0da 1265 grdı. bugün 30+5 1400 gr olmuş. işin tuhafı ben kilo veriyorum neden bilmiyorum. o kadar da yiyorum ama. 2 gün sonra perinatoloğa gideceğiz plasentada bir sıkıntı var mı diye bakacak. progestanı fitil olarak kullanınca gerçekten daha etkili oldu herhalde 30 mm üzerinde yine rahim ağzı çok şükür ne olur ne olmaz tedbiren ciğer geliştirici yapalım dedi doktor. 2 iğne bugün oldum 2 tane de yarın olacağım. 10 günde bir takip edelim eğer bebeğin büyümediğini fark edersek erken alırız dedi ama inşallah öyle bir şey olmaz ya

inşallah siz de bebeğiniz de bir an önce çok iyi olursunuz 2 aya bunların hepsini geride bırakıp sağlıkla önünüze bakarsınız umarım

Canım ikinizde sağlıklısınız elhamdülillah bebeklini de sağlıkla kucağına al inşallah bu günlerde geçecek , Rabbim kolaylaştırsın

Çok
Şükür iyi olmanıza sevindim, iyi ki yazdın tabi ki kimin duasının kabul olacağı hiç belli olmaz, belki birimizinki kabul olmuştur. Belki 2 ay dolmadan çıkar küvezden belli mi olur, Allahım seni, bebişini ve bizi korusun inşallah

Umarım en kısa sürede bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

Kızlar ya sırtı böyle diken diken batan ağrıyan var mı çok berbat böyle cereyan da kalmışım gibi ağrıyor göğüslerim de öyle tel tel böyle damarlarım acıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…