Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Karnım sertti zaten kuzum. Hani öyle çocuğun tek yere toplanması gibi değil karnım komple kasılmıştı. Afedersin ilişki esnasında karnın kasılması gibi. İlk defa bu kadar şiddetli oldu. Gerçi bu ikinci. Buna benzeri geçen hafta da oldu ama bu kadar değildi pek önemsememiştim. Ne zaman hastaneye gitmem gerekir peki?

az hareket ediyor derken ne kadar mesela. yani her zamanki hareketine göre mi değerlendiriyorsunuz yoksa 2 saatte 10 kere falan öyle diyorlar buna göre mi? benim de bebiş her zamankinden çok daha az hareket ediyor 3 gündür ama az da olsa ettiği için endişelenmemeye çalışıyorum. ne zaman sorun oluşturur ki bu

Ay benim doktorum yemeklerden sonra hareketleniyorsa normal zamanda takip etmene gerek yok dedi yeterli dedi

Allah Allah çok tuhaf olmuş cidden bilinçsiz olduğun bir an olduğu için ne yaşadın, ne hissettin bilemiyoruz da. ben olsam biraz uzanıp kendimi dinlerdim yani bebeğin hareketlerine bak, ağrın sızın var mı bir değişiklik var mı bak yine de içine sinmezse git doktora istersen. yalancı kasılmaysa da çok normal endişelenme

Olsun sen git bebişi gormuş olsursun ama gönlün rahat git
Hemen telaş yapma bence bazı günelr böyle olması çok normal
Teşekkür ederim Minnoşlar azıcık endişeliyim inşallah sorunsuz haberler alırım. Sağ Salim vakitlice doğurayım da şu çocuğu sırf şu trolleri yüzünden poposuna minik bir şaplağı bizzat ben atacağım

Ay benim doktorum yemeklerden sonra hareketleniyorsa normal zamanda takip etmene gerek yok dedi yeterli dedi
herkes değişik bir şey diyor ya benim geçen gittiğim doktor da 2 saatte 10 kere dedi ama bana mantıklı gelmiyor çünkü sonuçta her anı birbirine uymayabilir. yemeklerden sonra dikkat ediyorum ben de, genelde vuruyor çok şükür yarın kendi doktoruma gidicem bir de ona sorayım bakalım

Çıktım kızlar muayeneden bizimki beni utandırır gibi ultrason probuna tekme falan attı. Orda ayılası tuttu çok şükür.
Uyuyormuştur annesi yada hava çok sıcak onlarda hissediyorlar diye düşünüyorum sıcağı benim ki de duş falan aldıktan sonra keyifleniyor yoksa gün içinde pek hareket yok ama herşey yolunda elhamdülillah panik yapmadan sakin kalmaya çalış

Ya kuşum her hafta bir hareket ritmine ve sayısına adapte etmeye çalışıyorum kendimi bir düzene giriyor sonra böyle tak diye azalınca garipsiyorum. Sanırım hareket takibi işinin de bokunu çıkartmamam lazım bu arada İzmir şehir hastanesi kadın doğum acil iyi bir deneyimdi.

canım devlette acile gittiğinde ultrasonu karından mı yoksa vajinal mı baktılar? ben İstanbul'dayım, burda iki devlet hastanesinin aciline gittiğimde de vajinal baktılar. acilden gelince vajinal muayene ediyoruz dediler. sırf bu yüzden devlet acile gitmiyorum artık vajinal muayene zor geliyor bana :/

Haftasıyla alakalı belli bir haftadan sonra hissetme sıklıgının artmasını istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…