Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Benimkinin de yüzünde olmuş, geçen doktor sıcaktan değil dedi, olabilir böyle sıkıntı yok demişti
Yüzünde bildiğimiz sivilce çıktı zaten anneden geçen hormonlardan olurmuş da şimdi boynunda göğsünde kızarıklıklar olmuş isilik gibi akşam banyo yaptırcam düzelir heralde

Yüzünde bildiğimiz sivilce çıktı zaten anneden geçen hormonlardan olurmuş da şimdi boynunda göğsünde kızarıklıklar olmuş isilik gibi akşam banyo yaptırcam düzelir heralde
Düzelir canım ya, düzelmezse doktoruna fotoğraf atıp sorarsın

Kalın da giydirmiyorum ev 25 26 derece uzun kollu üst bi de ayaklı alt giydiriyorum. Dün gece uyumadı diye kundak yaptım o terletti belki de
Ben dün banyo da yaptırdım ama azalmamıs. Yuzunu de siliyorum pamukla. Gece ben de kundak yaptım uyumadı die. Acaba o mu terletti sürtündü yüzüne falan. İlk defa yapmadım aslında ama. Sıcaktan olsa vucudu isilik olurdu benimkinin sadece yuzunde var.
Gül suyu falan yazmıslar internette ama

Kızlar sarılık ne kadar zamanda geçer bilginiz var mı emmemiz uyanmamız falan güzel halsiz de değil ama sarılık geçmedi gibi bi türlü

Kızlar bebeğim hep göğsümde yatıyor akşama kadar emiyor. Sebebini öğrendim. Ön sütü çok alıp son sütü alamıyormuş. hep göğüs değiştiriyordum artık değişmiyorum sanki daha iyi oldu sizde araştırın ön sütü son sütü

Yüzde olankar anneden geçen hormonlardan oluyomuş kendiliğinden geçermiş

BUrda konuştuk canım bunları kaçırmışsın uyumadan aktif olarak 10 dk bi memeyi emerse son sütü alabiliyolarmış

Takılıyorum kız ben daha yüzümğ yıkayamadım tuvalete gidemedim memeden ayrılmadığı için
Benimki bugün ayrıldı galiba. Ben dün nerdeyse bir saat emzirdim mahvoldum. Bugün 20 25 dakika kalıyor artık inşallah böyle devam eder. Gazıyla çok uğraşıyorm belki o yüzden durup ayrılıyor çok masaj yapıyorum

Masaj hiç işe yaramıyo ya

Kızlar eşim haftaya gündüzcü vardiye. Başlayacak annemde işe başladı o da gğndüzcü gidecek bebekle tek başıma napıcam bilemiyorum geceleri eşimle dönüşümlü duruyorduk uyuyorduk azıcık sırayla şimdi mecbur eşimi fazla kaldıramıcam benimde uyumam gerekicek park yataga yatırsam kundaklayıp kusar eder boğulur diye korkuyorum etraftan saçma sapan şeyler duydum gözüm korktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…