Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bezleri dolu dolu ama ilerliyor yinede
Kuzum sınır 15ti bizim 14 çıktı doktor gönderdi tekrar gittiğimizde bakmaya gerek yok ilerlememiş dedi ama tam sarılığı geçmedi bembeyaz olması 1 ayı bulur dedi. Tabi değeri 14 olduğu güne göre baya düzeldi. Bende hem mama hem anne sütü verdiğim halde 9dan 14 e yükselince çok üzülmüştüm seni çok iyi anlıyorum ama düzeliyor korkma kilo alımı iyiyse sadece mavi ışık verirler değeri düşünce sana geri verirler

Selam kızlar salı günü ben de evladıma kavuştum. 3200 gram demişti doktor 3500 gram olarak doğdu çok şükür sağlıklıyız. Ama ben bir türlü gazımı atamıyorum omuzlarıma vuruyor kaburgalarım iğneleniyor sezeryan dikişimi unuttum resmen hop oturup hop kalkıyorum ilk doğumumda hiç başıma gelmemişti ya

duphalac kullanıyor musun bence çok işe yarıyor

Kızlar 4 saat uyumuşuz kızımla 22 günlük bişey olr mu
olmaz heralde gece bizimki uyuduğunda uyanana kadar bende uyuyakalıyorum bizimde 4-5 saati gördüğümüz oluyor artık acıktığında uyanıyor saatleri biraz daha oturdu diye ben çok takılmıyorum açıkçası

Aynen kuzum ciğerle burunla alakası yok demek ki genzinden geliyor çünkü burnu temiz olsa da var o ses ara ara . Ayni seyi yasiyoruz

Kızlar 4 saat uyumuşuz kızımla 22 günlük bişey olr mu
Ben de bir gün yyudum hatta daha fazla uyudum gecen hafta alarmı kurmamısız ya da duymamısız. Sabah 6 civarı kalkmıstım. Emziremedim bide o saatte de uyandıramadım aglaya aglaya emzirmeye calıstım. sonra uyandı emdi gun içinde de emdi düzgün. saglıklı Yeni doganlarda 6-8 saat açlık şekerinde oynama yapmıyormus. Ama bidaha olmasın tabi dediler.

Ay ne kötü oldum uyandrdım hemen hem meme hem sağdığım sütten verdm bu sefer fe çok geldi ağız dolusu kustu çok zor geceydi. Bende alarm duymamışım

Canım biz hastaneden çıktığımızda 2005 gram dı 3 gün sonrasına hemen kontrole çağırmıştı doktor 20 gram eksiğimiz vardı ondan sonra 8 gün sonra kontrole gittik 8 günde 220 gram daha almıştı toparlamaya başlamıştık en sonda 11 gün sonra tekrar gittik 440 gram daha almıştı ve sadece anne sütüyle besledim hastane kartı var ordan bakarak yazdım sana şuanda da 2660 gram bidahaki kontrolümüz 17 ekimde şimdi mama desteği başladım dün bakalım bu sefer ne kadar kilo alacak bilmiyorum

Kuzum sağlıkla büyüt bebişini bende öyleydim tek çaresi kahve içip bol bol yürümek dene gerçekten işe yarıyor

Ay ne kötü oldum uyandrdım hemen hem meme hem sağdığım sütten verdm bu sefer fe çok geldi ağız dolusu kustu çok zor geceydi. Bende alarm duymamışım
Bide sarılıkla ugrastıgımız gundu benim. Sonra sarılıgın düştüğünü ogrendik ama ogun resmen alt üst olmustum. Mızırdanmadı da ogun hiç. Normalde bi huysuzluk yapardı uyanırdım.
işte buda bizim vucudumuzun verdigi sinyaller. Hem emzirip hem aglıyodum ogun ben nasıl anneyim die. Ama gerçekten fırsat buldugumzda dinlenmemiz gerek ben 1 tanede bulamıyorum 2 cocuklular aiz basıl yapıyosunuznbumu

Kızlar selam, okuyorum çoğunluk bebişlerine kavuşmuş ben hala beklemedeyim. Bugün 38+4. Randevum 39+1de. O güne kadar gelmezse 39+3 te suni sancıyla doğumunu başlatmayı planlayalım dedi drum. Sebep bebeğin iri olması. Son muayenede 3.850 gibi ölçtü, 4ü çok geçerse normal doğuramazsın dedi. Benzer bir şekilde doğum yapan var mı?

Kuzum sağlıkla büyüt bebişini bende öyleydim tek çaresi kahve içip bol bol yürümek dene gerçekten işe yarıyor
Sağol kuzum ameliyat sonrası çok titredim üşüdüğümü hissettim ilgisi var mı bilmiyorum ama annemler içine yel girmiştir diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…