Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
reflü yatağını tam olarak ne için kullanıyoruz? kusmasın diye mi yoksa kusarsa eğik pozisyonda kalıp dışarı aksın diye mi? kusmasın diye kullanıyorsak bende hiç işe yaramadı da
Yok genelde kusarsa agzından akıyor ama esasen kusmaları da azaltıyor kendimizi düsünelim yemekten sonra uzanınca falan da bazen midemiz agzımıza geliyo ya. Onu angelliyo gibi zaten kustukça da reflü oluyo gibi kısır dongü

Kızlar kanaması biten var mı? Benim bitmek üzere gibi sanki . Bir de ne zaman regl olcaz acaba?

Kızlar kanaması biten var mı? Benim bitmek üzere gibi sanki . Bir de ne zaman regl olcaz acaba?
Kanama bitti de sarı beyaz bazen pempe akıntım devam ediyo bi de kötü kokuyo en başından beri ya doktor enfeksiyon yok dedi herkesin böyle mi oldu acaba nefret ettim

Ben sağıpta veriyorum sütü bebeğe ve artık baya çok içmeye başladı sütümü yetiştiremiyorum o yüzden en azından günde 2 öğün mama verince kendi sütüm yetiyor

Ben sağıpta veriyorum sütü bebeğe ve artık baya çok içmeye başladı sütümü yetiştiremiyorum o yüzden en azından günde 2 öğün mama verince kendi sütüm yetiyor
ayy ne güzel o zaman baya emmeye başlamış maşallah benimki asla bitiremiyor göğsümdeki sütü şu an. inşallah bitirdiği zamanlar gelir

doğum yapalı 52 gün oldu. 35. gün falan kanama bitmişti sarı renkli yapışkan gibi bir akıntı geliyordu. doktor sıkıntı görmedi. şu an akıntı da normale dönmek üzere sanırım. ama kanama 1 aydan fazla sürdü

Benim de korse taktıgım zaman kanamam oluyor anlamadım külot şeklinde olanlarda oluyor

Kızlar bu isilik mi ne bu tecrübeli anneler?

Eklentiler

• 20240919_230630.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar bebeğim bugün ilk defa öğlen kustu bide şimdi emdikten sonra kustu çok emmek istiyor agzında tutuyor memeyi fazla gelmehe başladı heralde tecrübeli annelerimin varmı önerisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…