Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Sizi hatırlıyorum bende sizden sonra doğum yaptım 35 gün kaldık bi küvezde sizi neden o kadar tuttular
28 haftalık doğum yaptım canm oksijen ve kilo bekledik şimdide emme yutma refleksini bekliyoruz bide ayakları pevli içe dönüktü onlar alcıda onları ve refleksini bekliyoz cnm ama emerse taburcu olcaz ama daha emmedi

Sağol kuzum❤️ ameliyat sonrası çok titredim üşüdüğümü hissettim ilgisi var mı bilmiyorum ama annemler içine yel girmiştir diyolar😄
Yok anestezide oyle oluyor. Ameliyattan cıkınca titreyerek gecıyo bi süre. Bol bol yürü. Ben 2 kez sezeryan oldum birinde cok yurudum yurudugum sezeryan 2. Olmasına arasınında kısa olmasına ragmen hemen tuvalte falan cıkabildim. Hızlı gecti dieri e gore

Bide sarılıkla ugrastıgımız gundu benim. Sonra sarılıgın düştüğünü ogrendik ama ogun resmen alt üst olmustum. Mızırdanmadı da ogun hiç. Normalde bi huysuzluk yapardı uyanırdım.
işte buda bizim vucudumuzun verdigi sinyaller. Hem emzirip hem aglıyodum ogun ben nasıl anneyim die. Ama gerçekten fırsat buldugumzda dinlenmemiz gerek ben 1 tanede bulamıyorum 2 cocuklular aiz basıl yapıyosunuznbumu🫢
Dinlenemiyoruz valla, tek çocuk hiç çocukmuş😂şimdi birinden vakit bulup diğerine yetişmeye çalışmakla geçiyor günler, kendimi unuttum 🥲 inşallah kolaylaştığı günleri görürüz hep beraber 🥹🥹

Sağol kuzum❤️ ameliyat sonrası çok titredim üşüdüğümü hissettim ilgisi var mı bilmiyorum ama annemler içine yel girmiştir diyolar😄
Kuzum tabiki yel girmedi ama sezeryan da 7 kat dikiş var biliyorsun bebeği doğurup 7 kat dikiş yapılana kadar açık kalıyoruz hava oluyormuş haliyle. Hemşire çok oturursan kuyruk sokumu ağrır uzanırsan omuzun ağrır tamamen gazın çıkması biraz sürüyor malesef 😔 ama yolun sonu çok güzel bebeğinin her ihtiyacı olduğunda gaz ağrı vız geliyor 😂 3-4 güne sızı harici hiçbirşeyin kalmayacak inşallah 🥰

Yok anestezide oyle oluyor. Ameliyattan cıkınca titreyerek gecıyo bi süre. Bol bol yürü. Ben 2 kez sezeryan oldum birinde cok yurudum yurudugum sezeryan 2. Olmasına arasınında kısa olmasına ragmen hemen tuvalte falan cıkabildim. Hızlı gecti dieri e gore
Maşallah canım benim de ilki çok kolay geçmişti. Bundaki gaz olayı her şeyi bitirdi

Kuzum tabiki yel girmedi ama sezeryan da 7 kat dikiş var biliyorsun bebeği doğurup 7 kat dikiş yapılana kadar açık kalıyoruz hava oluyormuş haliyle. Hemşire çok oturursan kuyruk sokumu ağrır uzanırsan omuzun ağrır tamamen gazın çıkması biraz sürüyor malesef 😔 ama yolun sonu çok güzel bebeğinin her ihtiyacı olduğunda gaz ağrı vız geliyor 😂 3-4 güne sızı harici hiçbirşeyin kalmayacak inşallah 🥰
Heh aynen öyle canım oturup ayak uzatsam kuyruk sokumum ağrıyor uzansam sırtım omzum. Ne güzel konuştun inşallah hafiflerim bana muhtaç bir kuzum daha var 🙏🏻

Kızlar selam, okuyorum çoğunluk bebişlerine kavuşmuş 🙏🧿 ben hala beklemedeyim. Bugün 38+4. Randevum 39+1de. O güne kadar gelmezse 39+3 te suni sancıyla doğumunu başlatmayı planlayalım dedi drum. Sebep bebeğin iri olması. Son muayenede 3.850 gibi ölçtü, 4ü çok geçerse normal doğuramazsın dedi. Benzer bir şekilde doğum yapan var mı?
Canım ben ilk doğumumda çocuğum 3900 doğdu, şimdi ikinci doğumu yaptım 3300 doğdu ☺️ iksii de normal

Kızlar 1 hafta oldu ben hala yan yatamıyorum dikişler rahatsız ediyor. Siz yatabiliyormusunuz ya

Yaa annelerin hakkı nasıl ödensin yaaa gerçekten nasıl anna olunca bi anda aydınlanma geliyor😢
İlk kızım doğduğunda annemin vefatının üstünden 1 yıl geçmişti, çok ağlamıştım keşke burda olsaydı da doya doya bi teşekkür etseydim diye. Anne olmadan anlamıyor insan ama asla ödenmez gerçekten annelerin hakkı🥹

İlk kızım doğduğunda annemin vefatının üstünden 1 yıl geçmişti, çok ağlamıştım keşke burda olsaydı da doya doya bi teşekkür etseydim diye. Anne olmadan anlamıyor insan ama asla ödenmez gerçekten annelerin hakkı🥹
Mekanı cennet olsun inşallah canım ❤️ yakın zamanda anne olan bir arkadaşım da demişti ki bebeğini kucağına aldığında: annem bizi böyle mi sevmiş? Nasıl büyük bir duygu.. Rabbim hepimize hakkıyla yaşamayı nasip etsin inşallah

Benimde ilk kızım dogdugunda annemi1,5 yıl olmustu kaybedeli kızım da vefat etti. Ozaman da ayrı annemi istemiştim. Şimdi oglumun dogumunda da ayrı istedim mekanları cennet olsun. ❤️

Bebeğin göğsünde boynunda kırmızı noktalar olmuş isilik mi acaba kalın da giydirmiyorum nemlendirsem mi?

Mekanı cennet olsun inşallah canım ❤️ yakın zamanda anne olan bir arkadaşım da demişti ki bebeğini kucağına aldığında: annem bizi böyle mi sevmiş? Nasıl büyük bir duygu.. Rabbim hepimize hakkıyla yaşamayı nasip etsin inşallah
Teşekkür ederim canım 🥰 gerçekten çok doğru, Allah isteyen herkese nasip etsin🙏

Benimde ilk kızım dogdugunda annemi1,5 yıl olmustu kaybedeli kızım da vefat etti. Ozaman da ayrı annemi istemiştim. Şimdi oglumun dogumunda da ayrı istedim mekanları cennet olsun. ❤️
Senin anneciğinin de mekanı cennet olsun canım ❤️ anneyi kaybetmek çok zormuş gerçekten, her zor anında, her güzel anında o kadar yanında olmasını istiyorsun ki, kimse de dolduramıyor o boşluğu

X