Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bebekleri gazlı olan arkadaşlarım siz ne yiyip içiyorsunuz? Ben yemek konusunda tükendim de hem yediklerime dikkat ediyorum hem sütüm olsun diye yemek zorundayım tükendim artık yani ne yiyeceğimi şaşırıyorum her gün bebeğe gaz yapmasın diye

Park yatagın yatagının bas kısmının altına battaniye gibi bişey koyarsan reflu yatagı gibi oluyor.

Aynı durumu yaşıyoruz evde. Kayınvalidemde ne yapıcamı sasırdım dio

Korkma canım reflü yatağın yoksa hemen bi tane edin. Kafasını da sağ ya da sol yatırınca kussa bile boğazına kaçmıyo zaten sesine uyanırsın hemen

Her yiyeceğimi önce googlea soruyorum ama bulgur süt yapar diyen var gaz yapar diyen var aynı şekilde süt ve süt ürünleri gaz yapar yazıyo ama annenin yemesi gerekir de yazıyo. Kafam allak bullak oldu bildiğimiz gaz yapıcıları zaten yemiyorum kuru fasulye nohut mercimek gibi. Domates çorbası feci gaz yaptı mesela

Reflü yatagımız var onu koyarım direk içine olur heralde

Korkma canım reflü yatağın yoksa hemen bi tane edin. Kafasını da sağ ya da sol yatırınca kussa bile boğazına kaçmıyo zaten sesine uyanırsın hemen
Benimki farketmeden kusuyor arada hep yanagından akıyor. Oyuzden reflu yatagına yatırıyorum hep korkudan

Ayy ben 2 gundur domates içiyorum

Normal canım , dikişler ağrıyor ama çok değil canım, asıl macera şimdi başlıyor sen nasılsın
Aynen öyle benimde dikislerim çok onlar ağrıyor onun dışında iyiyim ama sütüm az yetmiyor dün 4 5 defa kakasını yaptı bugün hiç yok az önce bı defa yaptı hep memede kalmak istiyyo bende mama vermek istemiyorum

28 haftalık doğum yaptım canm oksijen ve kilo bekledik şimdide emme yutma refleksini bekliyoruz bide ayakları pevli içe dönüktü onlar alcıda onları ve refleksini bekliyoz cnm ama emerse taburcu olcaz ama daha emmedi
Anladım çok geçmiş olsun bizde emmeyi bekledik 3 gün hastanede yattım bende küveze in çık sürekli emzirmemi isteriler o zamanda çok az emiyordu öyle öyle toplardık inşallah sizde biran önce kavuşursunuz

Benim ki de memede öyle hep canım, çok normal , bugün bizim de daha kaka yapmadı ya ama çiş var, aç olan çocuk ağlar canım idrarda pembelik olur anlarsın korkma, takip et ben şuan mama vermedim çünkü emiyor uyuyor keyfi yerinde, 5. Gün kontrolde bakalım kilo ne çıkacak

Bana ver diye baskı yapıyorlar çocuğum aç kaliyo diye çok kötü hissediyorum bestlak damla aldiricam eşime ise yarar inşallah

Bizim hiç idrar yapmadı tek bı defa kakasını yaptı o kadar dün 5 defa yapmıştı kakasını ama doğduğundan beri hiç çişini yapmadı galiba pek incelemedim bezlerini ama

Bizdede oluyor ya hır hır ses geliyor. Kontrole gittiğimde doktora söyledim ciğerlerini dinledi birşey yok dedi. Bizde reflü de başladı guluk gukuk.sesleri de eklendi ağzına geliyir süt geri yutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…