Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya ben demir ilacına başladığımdan beri asla tuvalete çıkamıyorum resmen bağırsaklarım ağrıyor geçenlerde biri doğal bir şeyler yediğinde aşırı etkili olduğunu söylemişti neydi 🤧

Kızlar ya ben demir ilacına başladığımdan beri asla tuvalete çıkamıyorum resmen bağırsaklarım ağrıyor geçenlerde biri doğal bir şeyler yediğinde aşırı etkili olduğunu söylemişti neydi 🤧
Benim kullandığım demirde ben öyle bir sorun yaşamadım ama normal zamanda olduğunda kuru kayısı iyi geliyordu.(şeker hast vs yoksa iyi bir alternatif)

Hangi markalar rica etsem 😊
Tabi en çok içime sinen 2 marka var biri ergopouch daha soğuk kıs aylarında özellikler çocuklar büyüdüğünde ve çok kalın gıyınmek istemediklerinde kullanılabilir ve bir diğer en bayıldıgım yenidoğan için çok uyumlu 'owli' uyku gurusu diye geçen modelleri büyüye biliyor boylelıkle seneye falanda kullanılabilir bu biraz daha togg değeri düşük olanlar içine zıbın ve bir kat daha gıydırılıp kullanılması gerekiyor çünkü emzirme alt degiştirme durumlarında çıkarınca üşümesinler diye ve fermuar çiftli alttan da üstten de acılıyor alt degiştirrken hiç zorlanacagımı düşünmüyorum. Bu arada her markanın togg değeri farklılık gösterebilir bu yüzden tabloları ve evimizin sıcaklıgını baz alarak almamız gerekir 🥰

Bugun gideceğim çalışıyorum diye idare etmeye çalıştım ama olmadı ama kadın doğum doktoruna mı gitmek lazım yoksa KBB ye mı bilemedim doktoruma mesaj attım yanıtına göre gitcem
İyi yapmıssın benim Doktor'un her zaman şunu söyler şimdi ilaç kullanmak istemezsin ama gribin yada ne geldiyse basına ılerleyıp daha büyük dozlarda daha uzun süre kullanmaktansa basında daha küçük dozlar daha az süre kullanman daha iyi olur bende o yüzden bişey oldı mu hemen gardımı çekiyorum

kızlar bende birşey danışmak istiyorum.İdrara sıkışma,idrar yanma gibi bir problemim yok ama geçen gün karnıma çok ağrı girdi kasıklarıma doğru ve enfeksiyondan şüphelendim dün doktora gittim ilk idrar tahlili istedi lökosit ve eritrosit yüksek.Tek kullanımlık antbiyotik yazdı bunu kullan gece dedi.Bide ayrıyeten kültür istedi onu da verdm ama kültürü bekle demedi.Bende gece içtim korkumdan tabi😂 Kültür temiz çıkmış.Şimdi anlayamadığım şey şu bende enfeksiyon var mı yok mu🤣 Yoksa lökosit niye pozitf çıktı 🧐Haftanın başındaki yorumları tekrar okudum ama böyle bişey yaşayan var mı
Bakteri de olabilir o yüzden tek sözlük antibiyotik vermiş olabilir kültür temiz çıktıysa belki bir hafta sonra son için tekrar isteyebilir yada şikayet durımuna göre hareket edebilir geçmiş olsun

evett sabah kalktım bugün bir yerim agirmiyor dedim demez olaydım. Bugün de vulvam agiriyor hem de hepsi agiriyor her yeri etleri kemikleri komple agiriyor. :duduk:

evett sabah kalktım bugün bir yerim agirmiyor dedim demez olaydım. Bugün de vulvam agiriyor hem de hepsi agiriyor her yeri etleri kemikleri komple agiriyor. :duduk:
Geçmiş olsun cnm valla zor ya gerçekten bende azıcık yürümeye basladim mi kalça kismim vs çok ağrıyor haliyle pek aktif dışarı da çıkamıyorum neyse ki inşallah yolu yarilamak izereyiz.detayli ultrason a giren yok henüz dimi?

Benimde gebelikten 3 hafta önce teşhis edilen kalça eklem kıkırdağında yırtık vardı fizik tedaviye başlayamadan gebeliği öğrendim.
şuan onun ağrısıyla mücadele içindeyim son 3 haftadır iyice arttı ağrısı. Doktor da hamilesin sadece minoset içebilirsin başka bişey yapılamaz diyor. Bebeğini kucağına alınca tüm acılarını unutacaksın diye teselli etti beni 🙈
amin inşallah 🙏🏻
Allah yardımcımız olsun cümleten.

Geçmiş olsun cnm valla zor ya gerçekten bende azıcık yürümeye basladim mi kalça kismim vs çok ağrıyor haliyle pek aktif dışarı da çıkamıyorum neyse ki inşallah yolu yarilamak izereyiz.detayli ultrason a giren yok henüz dimi?
Ben iyice alıştım evde yatmaya zaten kLkip yürüsem bir yerim agiriyor mutlaka bugün 20 haftam bitti 21 e girdim ama bir hatmfta önden gidiyor be bebis ben iki hafta sonraya gün alicam. 22+larda gitmek istiyorum ki iyi gözüksün vajinale gerek kalmasın

Ben maalesef geciyo sanmıştım ama hala devam ediyor ya içtiğim demir eksikliği hapı ndan olabilirmi diye düşünmeye başladım çünkü bayağı etkiliyo gün boyu
Kusma da oluyor mu ? Bitti derken başa dönüyorum sanki . Demir hapını günde 2 kez kullanıyorum ben de.

Ben iyice alıştım evde yatmaya zaten kLkip yürüsem bir yerim agiriyor mutlaka bugün 20 haftam bitti 21 e girdim ama bir hatmfta önden gidiyor be bebis ben iki hafta sonraya gün alicam. 22+larda gitmek istiyorum ki iyi gözüksün vajinale gerek kalmasın
Aynen bende biraz geç o haftalar a almak istiyorum en iyisi öyleymiş zaten galiba

Kusma da oluyor mu ? Bitti derken başa dönüyorum sanki . Demir hapını günde 2 kez kullanıyorum ben de.
Kusma olmuyor olmadı hiç ama sürekli mide bulantısı ilacı içmeyince daha iyi hissediyorum ama maalesef kansızlığın ciddi derece var bide sexeryan olacağım doktor dikkat etmelisin diyor

Benimde gebelikten 3 hafta önce teşhis edilen kalça eklem kıkırdağında yırtık vardı fizik tedaviye başlayamadan gebeliği öğrendim.
şuan onun ağrısıyla mücadele içindeyim son 3 haftadır iyice arttı ağrısı. Doktor da hamilesin sadece minoset içebilirsin başka bişey yapılamaz diyor. Bebeğini kucağına alınca tüm acılarını unutacaksın diye teselli etti beni 🙈
amin inşallah 🙏🏻
Allah yardımcımız olsun cümleten.
Ayy hiç sorma bende tam hamilelikten bı hafta önce fiziğe başlayacaktım fıtık var bende de öyle kaldı hamileliği öğrenince idare ediyorum ama oda ayrı zorluyor açıkçası artık inşallah doğum sonrası bakacagiz

Kusma olmuyor olmadı hiç ama sürekli mide bulantısı ilacı içmeyince daha iyi hissediyorum ama maalesef kansızlığın ciddi derece var bide sexeryan olacağım doktor dikkat etmelisin diyor
Allah yardımcımız olsun. Bende de kansızlık var. Mecburum içmeye ben de. İnşallah bir an önce gecer bulantılar. Sizin kaçıncı haftaydı?

X