Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Benim bebe reflü yatağından başka her yerde uyuyor neden acaba ya ona koyunca uyanıyo hayret yani

Kızlar sezeryan izleriniz için ve bebekleriniz için hangi d vitamini damlasını kullanıyorsunuz?
Doktor siliskar ve kantaron verdi siliskarı bulamadım. O un yerine contractubex vardı evde. Bide kantaron vakit bulursam sürüyorum ama ne akdat etkili bilemiyorum çat die kapatıyorum üstünü. Korsede kullanabilirsin demişti ama cok kullanamıyprum bu sefer nedense. Bebekle ilgilenmekten vakit bulamıyorum emzirirken zor oluyo korse. Çıkar tak yapamıyorum. Sıcak geliyo bide

Benim bebe reflü yatağından başka her yerde uyuyor neden acaba ya ona koyunca uyanıyo hayret yani
Benimkine de yeni güncelleme geldi. Sabah reflü yatagına koydummu hemen uyanıyo en cok beni ve emzirme yastıgını sevıyo. Gece de reflu yatagını protesto etmek istiyo olabilir ama paketliyoz içine cocugu

Kızlar sezeryan izleriniz için ve bebekleriniz için hangi d vitamini damlasını kullanıyorsunuz?
Canım sezeryan izim için contractubex kullanıyorum, ilk sezeryanımda da kullanmıştım, d vit olarak ocean aldım fıslatma şeklinde olunca daha kolay veriliyor bence

Benimkine de yeni güncelleme geldi. Sabah reflü yatagına koydummu hemen uyanıyo en cok beni ve emzirme yastıgını sevıyo. Gece de reflu yatagını protesto etmek istiyo olabilir ama paketliyoz içine cocugu
Koynumda yatırıyorum iki gecedir başka türlü rahat vermiyo yer cücesi reflü yatağında en fazla 5 dk uyuyo

39+6 oldum bugün. Dogumun yaklastigini hissediyorum ve beni panik hali sarmaya basladi, hazir degilim gibi siz kendinizi nasil sakinlestirdiniz hanimlar?

Canım yeni gördüm mesajını. Görmüşsün sonradan. Üçüncü sezeryan birde laparoskopi aynı yerden olmuştum. Çok zor iki gün geçirdim
Hadı ya gecmıs olsun herkez bır yerde zorlandı anlasılan bızde normal doğum da sunı verınce bebegın kalbı durun ca mecbur bende sezeryana alındım acıl gerçekten sezeryanda agrılı geçiyor muş

Kızlar selam sezeryan olanlar nasıl geçti ağrılarınız sızılarınız hastane o kısımlar nasıldı bi kaç bilgi verseniz benimde az kaldı sezeryan olcak

Hadı ya gecmıs olsun herkez bır yerde zorlandı anlasılan bızde normal doğum da sunı verınce bebegın kalbı durun ca mecbur bende sezeryana alındım acıl gerçekten sezeryanda agrılı geçiyor muş
Senin neden oyle olmus ya. Kız ben varya anesteziciyi öpecektim nerdeyse eline saglık allah razı olsun die sancı mancı hiçbişey kalmadı

Contractubex iyi mi onu da çok duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…