Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar ben emziremiyorum tuttururken çok zorlanıyorum memem ve meme başım çocuğa büyük geliyor. sarılığımız var artık biberonla veriyoruz sütü ama beni unutmasından çok korkuyorum. Var mı bi öneriniz mahvoldum artık.

Benim meme ucum için de çok büyük dedi herkes ama ben uğraştım hep tutturmak için şimdi sorun yaşamıyoruz biberondan önce meme tutturmayı dene hep öğürüyo mu bebek ne oluyo?

Kuzum otri bebenin nazal aspiratörünu al serum fizyolojik de al kucuk kucuk tuplerde. Bebegi yatir basini yan çevir tupu 1 kere sik bir burnuna yarisi sıkılıyor zaten. Diger burundan akıyor ne varsa aonra iki delige de hüp diye kendi agzinla cekiyorsun aspire ediyorsun.kalan yarım tüpu bebegin basini diger yana cevirip ahbi şekilde uygulayip ağzınla cekiyorsun bu kadar

Geçmiş olsun canım gözün aydın süt gitmemiştir stres yapma geç iniyo bazen masaj yap sıcak uygula bol sıvı tüket bi de süt arttırıcı damla kullan ilk 2 3 gün benim de çok çok az sütüm vardı

Aventin biberonunu kullan kolay akmadigi ickn alismiyor bence bebek ben 27 gündür sağip biberonla veriyorum ama ayni zamanda da memeyi unutmasin diye 4 kere falan da meme veriyorum ağzına. Bineronu biraksak memeden emer o yüzden artık meemyi unutturmamak onemli sariligi atlaticaz diye

Eczacı 3 damla falan demiş benimde kafam karıstı

Bitene kadar kullanabilirsiniz dedi bize doktor bi iki damlayla biten birşey değil çünkü

Ben bazen yelekte giydiriyorum ellerine çorap geçirdiğimde oldu bazen iki kat giydirdim. Isınınca keyfide yerinde oluyor başını felan örtüyorum bazen kulakları soğuksa

Ewet cnm haklısın 75gündür küvezde bizde bodrumdan Denizli'ye haftada 3gün git gel yapıoz evdede 2kızım var onlarda sürekli ağlıyolar artık gitmeyin dıe düzenimiz kalmadı hiç
Sizi hatırlıyorum bende sizden sonra doğum yaptım 35 gün kaldık bi küvezde sizi neden o kadar tuttular

Hayırlı olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…