Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Aventin emdiğiniz aldım alışması en kolay emzikmiş. Bende diyom belki emmicek ama hemşireler de korkuyo heralde cigerine kaçarsa dıe

Bu arada dua edin kızlar lütfenyine yollara düştüm bebişimin yanına gidiyom artık şu emziği alsında evimize getirelim sağlıcakka bende kavuşayım artık
İnşallah canım, dirayetli ol. Rabbim sabrını artırsın en kısa sürede kavuşun yavrunla

Merhaba kızlar bende Eylül annesiyim 10 günlük bebeğim size bişey sormak istiyorum bebeklerinizi nasıl giydiriyorsunuz uyurken ne örtüyorsunuz? evin sıcaklığı 25 derece

Bizimde sürecimiz aynen böyle oldu. Emme refleksi geliştiği an ki doktorlar bunu anlıyorlar bebek emmeye başlıyor

Merhaba kızlar bende Eylül annesiyim 10 günlük bebeğim size bişey sormak istiyorum bebeklerinizi nasıl giydiriyorsunuz uyurken ne örtüyorsunuz? evin sıcaklığı 25 derece
Bİzim de 25ti dün gece tek tulum giydiriyorum ben. Üstüne de incecik bi müslin örtüyorum.

İlk çocukta öyle bir araba almıştık. Çok zorlandım değiştirdik. Şimdi kabin tipi aldık inanılmaz rahat chicco goody plus tavsiye ederim

Bugün 40 uçuyor ( ama prematüreyiz çok büyüyemedik)
Bizde ö
emzik ve biberon şeklinde mi ilerledi canım? bizde emzik vermediler
Ogs çıkardıkları zaman biberon ile emzirmeye başladılar. Sonra kanguru sürecimiz oldu. İlk gün gittiğimde hemşire emzik getir varsa çene kasları güçlenir dedi. Götürdüm ama.verdiker mi bilmiyorum. Şuan hem meme emiyor hem biberon hem emzik herşeyin bir zamanı var işte

Birisi mama sormuş. Hipp organic combio kullanıyorum günde iki.kere veriyorum sabah akşam bir tanesine bir çay kaşığı zeytinyağı koyuyorum gaz ve kabızlık için. Anne sütü sarılığı var bizde uzadı (bir buçuk aylık şuan) onun için mama ile destekliyorum çabuk geçsin diye zaten prematüre doğdu toparlanmasını yardımcı oluyor

Kizlar benim bebeğimde sanki balgam vsr gibi hiriltili nefes aliyor . Burnunu hergün serum fizyolojikle aspire ediyorum sumuk cikiyor baya ama o girtlaktaki balgam sesi duruyo yani doktor bu ses tüm yenidoğanlarda var dedi ama o sesi duymadan sizde de durum boyle mi

Sürekli dinliyorum ben burnu tıkanmasın diye ama öyle hırıltılı bi ses duymadım

İlk çocukta öyle bir araba almıştık. Çok zorlandım değiştirdik. Şimdi kabin tipi aldık inanılmaz rahat chicco goody plus tavsiye ederim
Kayınvalidemler aldı şimdi bunu değiştirsem dünyanın lafını yaparlar bide kendi şehirlerinde alıp geldiler

Bizim evimiz sıcak 27-28 derece oluyor ben bazen sadece tulum giydiriyorum bazen içine patikli alt üstüne tulum giydiriyorum elleri ayaklarına burnuna bide kulaklarına bakıyorum soğuksa ona göre hareket ediyorum çok sıcaksa kısa kollu zıbınla bırakıyorum ama üstüne mutlaka en ince müslinlerden örtüyorum çorapsızda bırakmayın mutlaka çorap giydirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…