Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar bebişimin sağ gözü çapaklanıyor ıhlamur çayıyla temizliyorum ama her defasında yine oluyor

Kızlar bebişimin sağ gözü çapaklanıyor ıhlamur çayıyla temizliyorum ama her defasında yine oluyor
Bizimde öyle, doktoru damla verdi 1 hafta kullan geçmezse göz yaşı tıkanıklığıdr dedi ve geçmedi de şimdi de masaj yapıyorum ama devam ediyor Sanırım geçmicek 1 yaşında işlem yapılıyormuş

Kızlar ben bugün 14.11 de doğum yaptım, darısı kalanlara olsun sizlerde bir avazda kurtulun inşallah
Yaaa maşallah canımm, nasıl oldu? Bebiş nasıl? Sen nasılsın? Dikişin var mı? Bebiş kaç kilo? Fark var mı ultrasondaki kilosuyla doğum kilosu arasında?

Yaaa maşallah canımm, nasıl oldu? Bebiş nasıl? Sen nasılsın? Dikişin var mı? Bebiş kaç kilo? Fark var mı ultrasondaki kilosuyla doğum kilosu arasında?
Canım normal , yırtık oldu maalesef ama az çok şükür, 3300 doğdu doktor 3200-3400 arası doğar demişti, ikimizde iyiyiz ama benim oğlumda da öyle olmuştu bunda da 2. Normal doğum olmasına rağmen aynısı oldu, gece den sabaha kadar evde sancı çektim sancılar sıklaşmadı bende artık bi muayene olsun diye doktoruma gittim açıklığım 5 cm olmuştu lavman oldu zaten sonrasında zaten sancılarım sıklaştı nst de 7 cm de suyumu patlattılar, ondan sonrası çok hızlı ilerledi, oğlum iriydi 3900 ıkınma anı çok zorlamıştı beni yarım saat uğraşmıştım, bunda sancılar dayanılmayacak hale gelince çatalda 3-4 ıkınmada doğdu inanamadım, zordu yoruldum ama dikişimde az şuan gayet iyiyim , bebekte emiyor süt geldi o kadar sancıya, elhamdülillah kurtuldum kızlar darısı sizlere inşallah bekleyenler de 3-4 ıkınmaya hatta daha az doğursun

Ohh sen de kurtuldun şükür

Gözün aydın geçmiş olsun aramıza hoşgeldin

Kızlar aiz bu bebelere nasıl kilo aldırdınız ya benimki karnımda daha hızlı kilo alıyodu
Aynı şeyi düşünüyorum bende sütüm var çok şükür emiyor da ama sanki hic büyümüyor gibi geliyor böyle tombis tombis olmadı hiç bu hafta kontrolümüz var bakalım kaç kg olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…