Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ayy gözünaydın sende anneliğe kesin geçiş yaptın darısı başıma

Ayrıca sancımda var ve vajinam yumuşak akıntılı. 3 kere ishal yaptım anlamadım. Adet ağrısı gibi ağrılarım ve alt bölgemede baskı var. Gece de oldu önemsemedim.
Eşini bekleme bi git . Suyun devamı gelmeyebilir . Böyle hafif adet sancılarıyla doğurdum 2. Çocuğumu hiç ağrı sancı çekmedim desem yeridir . Açılman hızlanıyordur şuan beklemeee git bakarlar birşeyin yoksa dönersin

Olabilir canım gece 1 den beri vardı şuan bel ağrım bacaklarım devam ediyor. Gaz sancısı gibi adet sancısı gibi ya da kendimi yormuşumda vücudum ağrıyormuş gibi. Hasteneye gittiğinizde kaç cm diniz ?

Kızlar gece 20 dkda bir sancılarım oldu gobegm sertleşti bi kaç saat uyutmadı beni daha snra uyuya kalmşm doktora gdelm mi diye sordu sabah eşim ama kendi kuruntumdır diye gitmek istemedim cnku devamı gelmedi yani yalancı sancıdır dedim gerçek bi sancı olsa su an ztn hastanede yatıyo olurdum muhtemelen kafamı karıştıran şey sabah eşim gidelim mi derken gelen bişi hssettm ve ıslandım ama az geldi bebek baskı yapıp dogm kanalına grmeye zorladııg icn idrar da kaçmş olablr illa su dgldr bde sıcak oluo diolardı su dedm yne gtmek istemedm

Canım gözün aydıın, darısı bizlere sağlıkla inşallah

Emziği doğar doğmaz mi verdiniz kuvozde mi alışmıştı yanlış hatırlamıyorsam senin bebiş kuvozde de kalmışti
Orda nasıl alıştı verdiler mi haberim yok nuk emzik almıştım tek seferde lök diye tuttu çocuk hiç hayır demedi valla anlamadım

Allahım şifa versin inşallah canım biran önce toparlasın

aynı durumdayız 18 günlüğüz biz de. Nurse harveys vermişti doktor sab aldım daha sonra da inanılmaz gazı var bebeğimin. Ben yediklerime dikkat ediyorum onu da çok sıcak tutuyorum ama pek fark etmiyor. Uykusunda bağırıyor resmen. Masajlar yapıyorum biraz anlık rahatlatıyor. Dediğin gibi emme saatleri de karıştı gazdan dolayı uyandığından sürekli emzirmek zorunda kalıyorum çok zor yorucu geçiyor nasıl düzelecek nasıl geçecek bilmiyorum onu öyle acı çekerken görmeye de dayanamıyorum

Evet geç haftada olduğu için serklaj yoktu:) kilosu vs da iyiyde ciğerleri de geliştiyse korkmayın. Biraz küvez görecekler mecburen ama kilolarını toparlayana kadar
Benim de serklaj yok umarım 32 ye kadar bekler bebeğim. Sağlıklı olsunlar da tek küvezde beklenir. Sonunda kavuşma var. Peki size de mi progesteron falan verilmedi. Doktor mu unuttu acaba bana vermeyi diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…