Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Valla hava sıcak bide çocuk emzirince insan sadece sütyensiz atletle durmak istiyor bende öyle odadan çıkarken sürekli giyin çıkart giyin çıkart bunaldım bide benim kp herşeye karışıyor evde şunu şöyle yap bunu böyle yap diye zaten uykusuzum bişey yapmaya halim yok ama anlamıyor. Benim çocuk emmiyor ama sürekli belki alır diye zorla vermeye çalışıyorum ama kp varken ne yazık ki sürekli memeyi açamıyorsun olmuyor yani yarın gidecekler sabah benim kendi annem gelecek artık rahat ederim
Ay sorma yarım saat çıkartıyorum yok yan yatır yok üstünü ört sanki yapmıyoruz yok gazını çıkarın, yav sanane be adam erkek halinle ne karışıyosun

Benim kızım hala sarı ya 😏 sağlik ocağıda kontrol et şu an az dedi ama o kadar emiyor keyfi yerinde gözleri hala düzelmedi test bile yapmıyolsr az görünüyor diye

Kızlar bebiş hareketlerinin iyice azalması doğum kanalına yerleşmeye başladığının bi işareti olabilir mi? Kıpırdak oğlum birkaç gündür pek sakin doktor da en sonki kontrolde aşağıya baskı yapmaya başlamış demişti merak ettim
Benim ki de kanala yerleşik ama kıpırdiyor. Nst çektir? Önemli hareketleri

Ay sorma yarım saat çıkartıyorum yok yan yatır yok üstünü ört sanki yapmıyoruz yok gazını çıkarın, yav sanane be adam erkek halinle ne karışıyosun
Benim kayinpederim de öyle herrr şeye karisir, kayinvalidem de ona sormadan asla hicbir sey yapmaz yemek yaparken her seyi sorar

Valla kuzu 3 gün uykusuz gez 4.ye bir uyursun var ya feleğin şaşar😂 Ben her fırsatta uyuyorum ama yetmiyor bebişim çok uyanıyor geceleri özellikle 🥲 Sana doğum sonrası takviye verdi mi doktor canım demir ilacı omega vs? Ben zorunlu olduğum için Ali hocada oldum sezaryen hiçbir şey vermedi de bana sadece antibiyotik ve ağrı kesici verdi 🥲
evet çok haklısın 2 günde 2 saat uyku uyuyunca bu gece bebek her uyuduğunda ben de uyudum Allaha tevekkül ederek 😅 geçmiş olsun canımm gözün aydın ben kaçırmışım senin doğumunu. neden acil sezaryen oldu senin her şey yolundaydı sanki? antibiyotik, ağrı kesici verdi canım bir de kan ilacı verdi demir hapı mı oluyor her neyse ondan işte. benim kanım doğuma girerken de baya azdı çünkü. belki sana gerek görmemiştir. ama değerlerine baktır ihtiyaç varsa sağlık ocağına yazdırırsın

Ben son ıkınmayı hiç hatırlamıyorum sanki vücudum kendi yaptı birden bitti çünkü
Maşallah canım bebiş kaç kiloydu,Ya benim ilk bebek baş büyük kilo iriydi benim yarım saat 40 dk sürdü , o yüzden o kısımdan biraz tedirginim ama bu iri değil bide 2. Öyle olmayacak inşallah diyorum😅

Ay maşallah 🥹🧿 5’ten sonrası hızlı ilerler. Allah bir avazda kurtarsın inşallah, sağlıkla kavuş bebişine 😍

İdrar gibi sıkınca durmuyorsa evet su gelmiştir, mutlaka hastaneye git

Ben bana uyu dediler mi uyuyorum ama bu sefer de rüyalarım bu minvalde oluyo, eşim uyanıksa uyuyabiliyorum 🥹
evet ben de bi tek eşim uyanıksa uyuyabiliyorum ama bu gece biraz daha rahatladım ya geçmez böyle hayat 😅😅 inşallah alışırız güzelce

Ben pek uyuyamıyorum aklım hep bebede karnı doysa da ellerini emiyo hastanede alışmış. vicdan yapıp tekrar memeye alıyorum bu döngü asla bitmiuo😅
yaa evet ben de karnını duyuruyorum ama yine de ellerini emiyor doymadı mı diye düşünüp üzülüyorum. yoğunbakımdan mı alışkanlık oldu acaba yoksa gerçekten aç mı nasıl anlarız bunu ya. normalde bir memeden 40 ml civarı geliyor ama bebek hepsini çekiyor mudur anlamıyorum

Bu gece bizde öyleydik emdi kustu uyumadı yine emdi dün çok güzel uyumuştu 😂 ama senin bebeğin emmesine çok sevindim
ben de canım ya çok sevindim ama bir günü diğerine uymuyor. dün hah tamam öğrendi artık demiştim bugün yine yalvar yakar verdim memeyi. tutmak için çıldırıyor ama tutamıyor kavrayamıyor bir türlü çok üzülüyorum. ben mi yanlışlık yapıyorum anlamadım. haftaya emzirme hemşiresine gideceğim

28 gün oldu hala aynıyım senin dediğin gibi 😅 sanırım annelik bu 😅
bu haber hiç iyi olmadı 😅 senin kv filan sende mi kalıyor canım yoksa tek misiniz? Bebek gelince gelicem demişti ya merak ettim. benim kocam bu hafta izin aldı, ikimiz birlikte nöbetleşe hallediyoruz bişeyleri ama o işe başlayınca altından kalkabilecek miyim bakalım

X