Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
28 gün oldu hala aynıyım senin dediğin gibi sanırım annelik bu

Kızlar hepinize merhaba. Çok sükür kızımı sabah 04.39da kucagıma aldım normal dogum oldu. 3400 kg. Suan icin maşallah bi sıkıntımız yok. Sadece dikişlerim agrıyor oturup kalkması zor. Bi de meme savaslarına bende katıldım emzirmek harbiden emek isteyen biseymiş. Rabbim tüm bekleyen arkadaslarıma saglıkla dogumlar nasip etsin. Hepimizin yavrularına uzun ömürler versin

Kızlar bişey soracağım doğum doktoruma kontrolüm var hastaneden çıkarken kadına bi hediye bişey yaptıramadım fırsat olmadı kontrolde götüreyim diyorum sizce ne alınabilir çiçek alsam solup gidiyor karar veremedim

Canım ben ebeyle doktora baklava götürmüştüm ilk doğumumda meşhur bir baklavacı vardı kliniğin yakınında dedim çiçeği napacaklar tatlı yesinler

Canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün

Bana da aynısını söylüyorlar ya süt de gelmiyor bos bos emziyormusum gibi hissediyorum. Bu arada seninde bebişin hayırlı olsun kuzum
Kızlar ilk günler herkesin öyle oluyor genelde sıkınca hiçbir şey gelmiyordu benden de.3. Gün çıkacağımızda hastaneden emzirme hemşiresi emzirmeye devam etmemi her emzirme sonrası bir doz mama vermemi söylemişti sarılık olmaması için. 7-8 gun o şekilde devam ettim bu süreçte de süt arttırıcı takviyeleri almaya başladım. Bestlak damla vs. sütüm arttı ve yetmeye başladı mamayı bıraktım sarılığı da bu şekilde atlatmış olduk çok şükür. Suan da sadece anne sütü ile devam ediyoruz. Hiç stres yapmayın mama öcü değilmis gerçekten ben de önyargılıydım ama sarılık olmasındansa mama içmesini tercih eder bence herkes.

Ben son ıkınmayı hiç hatırlamıyorum sanki vücudum kendi yaptı birden bitti çünkü

Gözün aydın tebrik ederim

Gözün aydın cnm tebrık ederım

Sezaryan oldum mahvoldum bebek hep ağlıyor kucağımdan indiği gibi. Hep emzir diyor hemşireler
Yavrum dedikleri gibi hep emzir. Ben de sürekli emzirdim sütüm geliyor zannedip. Kontrolde doktor şaşırdı uterusun çok güzel toparlanmış çizgi şekline gelmiş, bol bol emzirmişsin belli dedi. O yüzden memeden indirmemeye çalış

Hamılelık çok güzel şey ya sankı ozamanımı özlemıs gıbıyım karnımdakı hareketlerını onu ıcımde hıssetmek ne bilim ya ben çok tuhaf hissediyorum kendimi

Mamayı neyle verdin acaba biberonla mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…