Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ben daha hiç park yatagında yatırmadım korkudan etraf sağolsun korkuttu aman diyim bilmem ne diyerek eşimle dönüşümlü bekliyoruz oturma odasında koltuğu yatak yaptık reflü yatagını koyduk onda uyuyor ama artık park yatagında uyusa iyi olur çünkü eşim sabahları işe gidecek mecburen fazla dönüşümlü bekleyemicek reflü yatagını park yatagına koyup yatırsam boğulmaz yada başka bişi olmaz dimi kundaklıyor musunuz bide yatırırken

Prezervatiften devam biz heralde ya uğraşsız

Doktorum 6 aya kadar prezervatif veya iğne, 6 ay sonra spiral takarız dedi. Ben ilk çocuktan sonra deri altı implantı kullandım bence en rahatı o, süresi bitip vücut dinlensin diye prezervatife geçmiştik. Sonuç ikinci çocuk oldu Pek güvenmiyorum açıkçası ama herkeste farklı olur tabi. Bu sefer spirali deneyeceğim, üçüncüye mecalim yok

Gündüzleri olabildiğince uyandırıyorum akşam 10 dan sonra bizimki kendi çoşuyor 1 buçuğa kadar sürüyor en son mama veriyorum kundak yapıyorum 3-3.30 saat uyuyorum sonra bizimki uyanıyor zaten onun düzenine göre uykumu oturtuyorum diyelim

Kız yapma öyle kendinizi perişan edersiniz biz uyuyoruz valla üçümüzde aynı anda ben zaten sesine uyanıyorum hemen yanımda mırıldanıyor ben geldiği ilk günden beri yarım kundak yapıyorum (bazen yapmıyorum) reflü yatağı ile park yatağında yatırıyorum. Ama kundağı sadece gece yapıyorum ayırt etsin diye inşallah faydası oluyordur

eğer tüm çabana rağmen olmazsa hiç üzülme canım, elinden geleni yapmış olursun ama ben alacağına inanıyorum. kendim ümidi kesmiştim çünkü ama dediğim gibi annem çok dirayetli biri, zamanında bizle de uğraşmış o yüzden bana da o cesaret verdi sağolsun. tek yapman gereken sabırlı ve sakin kalmak. çok zor biliyorum ama gerildiğini ya da bunaldığını hissettiğin an bebeği bırak, sakinleşince tekrar al. ikiniz de rahat, gevşemiş olun. ben şu an hem emziriyorum hem de fazlasını sağıyorum. ben de sütüm düzene girsin de sağımdan kurtulayım diye bekliyorum

Kızlar bi sorum var bebeğinizin yüzü kurudu mu kuruduysa ne kullandınız? Bende mustelanın losyonu var ama yüzüne sürülür mü bilemedim

evlendikten sonra 1 yıl prezervatifle korunduk, sonrasında çocuk istediğimiz için bıraktık. açıkçası şimdi yine aynı şekilde korunmayı düşünüyoruz ama yetersiz mi olur, riske mi gireriz bilemedim ya. bayağı dikkatli kullanıyoruz prezervatifi. diğer yöntemler çok meşakkatli geldi bana spiral filan. daha doğrusu doğum sürecinden sonra tekrar herhangi bi işlem için hastaneye gitmeyi gözüm kesmedi kfjfjf

Makinaya atmadan once dererjandan kaka kekesine dokup oyle attı bizimkiler ozaman cıkmıstı. Ama bende toz olan leke cıkarıcılar var kakada denemedim de daha zor lekeler de işe yaradı.

Perişan olduk bile uyku düzenimiz mahvoldu vallahi korku sardı içimi işte başında beklemeyince bişey olur diye ama artık tükendim sanırım park yatagını bi deniyelim ben kusar yada eliyle koluyla yüzünü kapatır diye korkuyorum var mı aldıgınız önlemler yanına yastık falan koyuyormusunux dönmesin diye

Kuzu dönemezler ki şuan yani bizde hiç öyle bişey olmadı reflü yatağının korumalıkları var bende sadece gece yatırdığım gibi aybı şekilde kalkıyor , zaten 2 saatte bir alarm kurulu kontrol etmiş oluyorum . Artık gece uykularını 3 saate çıkardım dünden beri

Daha önce sormuştum ama bebekler doğunca tekrar sormak istedim, evinde kedi de olanlar bebekle ne yaptınız sorun yaşadınız mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…