Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kaşık biberon tavsiye etmediler mi bizimki doymuyor diye mamayı kaşık biberonla tavsiye ettiler
ne olursa olsun öncelik meme dediler. sonra kaşık biberon en sonra normal biberon. ama annem gibi eski kafalılar kaşığa da sıcak bakmıyor. aman güzelce doyup büyüsünler de neyle olduğunun önemi yok

kızlar geceleri bebek uyurken rahat uyuyabişiliyor musunuz yoksa ben mi manyağım belki daha 2 gün olduğundandır ama resmen nöbet bekliyorum çocuğun başında. babası uyanıkken uyuyorum ancak. yatarken ters dönecek bişey olacak, ağlayacak duymayacağım diye türlü endişelerim var. umarım siz böyle değilsinizdir de ben de biraz rahatlarım

Valla kuzu 3 gün uykusuz gez 4.ye bir uyursun var ya feleğin şaşar Ben her fırsatta uyuyorum ama yetmiyor bebişim çok uyanıyor geceleri özellikle Sana doğum sonrası takviye verdi mi doktor canım demir ilacı omega vs? Ben zorunlu olduğum için Ali hocada oldum sezaryen hiçbir şey vermedi de bana sadece antibiyotik ve ağrı kesici verdi

Çıt sesine uyanan ben 1 hafta sonunda alarm bile duymaz oldummm Eşimi ben kaldırıyorum alarmı oda duymuyordu yarın iş başı yapıyor inşallah duyarım Bu arada bana ilaç antibiyotik ve kan ilacı verdi sağlık ocağındaki ebe de vitamin ilacınandevam edebilirsin dedi kendine de iyi bakman lazımm dedi

Kızlar sancılarım vardı hastaneye geldim 5 cm acıklıgım var yatıs yapılıyor dua edin
Ay maşallah 5’ten sonrası hızlı ilerler. Allah bir avazda kurtarsın inşallah, sağlıkla kavuş bebişine
kızlar birden çamaşırım sırılsıklam oldu su gelmiş olabilir mi sizce
İdrar gibi sıkınca durmuyorsa evet su gelmiştir, mutlaka hastaneye git
Ben bana uyu dediler mi uyuyorum ama bu sefer de rüyalarım bu minvalde oluyo, eşim uyanıksa uyuyabiliyorum

Sezaryan oldum mahvoldum bebek hep ağlıyor kucağımdan indiği gibi. Hep emzir diyor hemşireler
Canım ağlaya ağlaya yürüyeceksin yapacak bir şey yok ben de çok zorlanmıştım yürürken herkes yürüyerek atarsın yürü dedikçe sinirim bozuluyordu ama maalesef gerçek bu. 1 hafta sonra hiç ameliyat olmamış gibi olacaksın Allah’ın izniyle. Bebiş de göğsünü tam kavrıyor mu? Benimki de çok ağlıyordu gaz sanıyorduk meğer göğüs ucum yokmuş doymadığından ağlıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…