Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım doktora danıştın mı , bende de ilk gebelikte oldu şimdide az var ama ağrılı değil bende tekrar normal istiyorum, bildiğim kadarıyla normal doğuma engel değil

Kızlar dün bıçak saplanır gibi sancım olmuştu bugünde hafiften sancılarım var dünden beri sağ kalçamdan bacağıma kadar ağrıyor yürürken zorlanıyorum sizce doğum mu geliyor yoksa yalancı sancılar mı? Doktorumda pazartesiye kadar yok

Amin inşallah tekrar yaşatmasın Allah. Sarı ışıkta uyutma gibi bir şeyin fayda ettiğini okumuştum canim bir araştır istersen. Bir de sütün geliyor mu yetiyor mu emin ol bence yoksa mama takviyesi de ver bu süreci atlatmak adına. Bizim sarılık sınırdaydı 3. Gün hastaneden çıkarken sütümü kontrol etti maalesef azdı emzirme hemşiresi her emzirme sonrası bir doz mama ver dedi çok şükür sorun yaşamadık ilk haftayı öyle atlattık. Sütüm artsın diye de her yolu denedim simdi mamayı bıraktım sadece emziriyorum

Hıç iyi değilim normal doğumdan acıl sezeryan oldum kendıme gelemedım hala haystımda yasadıgım en kötü gün kendımı toparlayım anlatırım kızlar çok teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun canım, vardır bunda da bi hayır, iyi olacaksın inşallah

Canım bi acile falan git istersen, belki bebiş kanala girmiştir

Hıç iyi değilim normal doğumdan acıl sezeryan oldum kendıme gelemedım hala haystımda yasadıgım en kötü gün kendımı toparlayım anlatırım kızlar çok teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah iyisiniz ikiniz de. Umarım kısa sürede toparlarsınız. Allah acil şifalar versin

Çok geçmiş olsun canım. Kendini toparlayınca yaz, merak ettim. Bebiş de iyidir inşallah önemli olan kavuşmanız. Allah ikinize de sağlık versin, bir an önce toparlan inşallah Çok çektin hamilelikte

Normal doğum yapan annelerim, bu vajina ağrıları ve kanamalar ne zaman geçiyor? Ne durumdasınız? Herkes hemen ayaklandım diyor, ben de ayaktayım çok şükür de oturup kalkarken hala ağrılar oluyor

Acil durumda alırlar tabiki önceden kayıt oluşturduysan devlette yoksa zorluk çıkarabilirler

Kuzum sen bir acile gitsene hastane yakın diyordun zaten bir baktır bakalım bebek ne durumda kanala inmiştir belki ondan yaşıyorsundur bu sancıları

Amin canım çok teşekkür ediyorum. Biz yoğunbakımda yattık ya, orda mama denediler emzirme sonrası ama içmemiş, sanırım doyuyor. Kaka yapışı da iyi gibi, bu iki gün bol bol emzireceğim

Normal doğum yapan annelerim, bu vajina ağrıları ve kanamalar ne zaman geçiyor? Ne durumdasınız? Herkes hemen ayaklandım diyor, ben de ayaktayım çok şükür de oturup kalkarken hala ağrılar oluyor
1 hafta oldu bugün ağrım yok hiç sadece sert yerlere oturamıyorum dikiş yerinde batma acıma oluyo ben ertesi gün eski hayatıma döndüm doğurmamış gibi

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de normal doğumdan sezaryene geçmek durumunda kaldım. Seni çok iyi anlıyorum ama iyi olacaksın merak etme geçecek hepsi
Bebeğine de sağ salim kavuşmuşsundur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…