Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
2455 gr doğdu benim kuzum, küveze de girmedi çok şükür, emmesi falan güzel hani ufak olması hiç korkutmasın seni normal bebek yani sadece biraz ufak

selam hanımlar bir şey danışacağım bugün 39 haftalık olduk biraz önce de kontrolden geldim açılma yok sancı yok bebek de 3 kilo 700 gram olmuş böyle giderse normal doğum biraz zor olur dedi ama kanala hafiften yerleşmeye başlamış. bir an önce doğması için ne yapabilirim böyle bir şey yaşayan var mı

Canım zamanını bekliyor pek birşey fayda etmiyor, bende ilkini geç doğurdum ama şunları önermişti doktorum, ilişki, yer silme, hurma, plates topu üstünde zıplama; burada duyduklarım ise ananas, adaçayı . bas bütün tuşlara zaten en fazla 2 hafta daha durur

Hahha ben bastım valla dün akşamda kasık agrısından uyuyamadım tüm etkıyı geceleri yaşayıp sabah bırsey olmamıs gıbı davranan benn

evet hepsini yapmaya çalışıyorum beklemek sorun değil ama normal doğmasını çok istiyorum

Ay sizi çok merak ediyorum biri bana özet geçsiinn kime ne oldu Ben şimdi eve geldim çok şükür Sütü kendim sağa sağa arttırmaya çalışıyorum artıyor gibi inşallah günde bir iki kez de mama destek veriyorum maşallah kızım ne versen tutuyor emzik de tuttu bu arada istiyodum zatenn

Ben yaşadım ama inmedi benimki aşağı hiç 2 gün önce sezeryan oldum fazla beklemeyelim bide ekstra sancı çekip geceye falan kalma dedi doktor

Evet iri bebek olacak galiba sqaut yapabilirsin birde hurma ye bol bol

A adenliya Fatmaben ayy benn geldimm sizler doğuma Hiç stres yapmayın ne olumsuzluk yaşarsanız yaşayın hepsi inanın geçiyormuş arabaya binip eve dönerken sanki bir anda oldı bitti gibi hissettim, ama yaşarken öyle olmuyor oyüzden bu dediğim aklınızda olsun

Kız sen burda mısın saat kaçta doğumun
Kız hastaneye yatısım yapıldı. 2 doz ciger geliştirici vurdular nolur nolmaz diye. Doktorum 38 e kendimizi atsaydık iyiydi dedi. Ondan. Bi kase iğrenç tuzsuz corba içtim cünkü beni akşam falan almayı planlıyo sanırım. Bugun dayanabildigimiz kadar dayanalım dedi. Serum falan veriyolar nst cekiyolar. Serumdan sonra sanırım sancılar 90 larda olanlar 1 kez yakaladı digerleri daha kucuk basıncta. O sebeple aksamustunu bekleyelim dedi. Yani bugun tutabildiigimiz kadar tutalım dio. ama beni soydular her an nolur nolmaz die bekletiyolar

Allah yardımcınız olsun canım. Sağ salim kavuş yavruna inşallah. Doğumda edilen dualar kabul olurmuş bizi de unutma. Biz de kavuşalım vakitlice

Senin hissetmiş olduğun bir sancın varmıydı ki o kadar baya şiddetli sancın çıkmış Allah'ın izniyle sende kurtul sende sıra bizde artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…