Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Biberon bende aldım öyle ama kullanmaya çok korkuyorum ne olur ne olmaz diye hastanede kaşık biberon önermişti hemşire onunla veriyorum geceleri anlamaz belki diye ama o kadar akıllı ki
Sonuçta sonra meme verdiğinde aç durmayacak biraz ağlar ama sen dirayetli durursan tekrar tutar o arada tekrar biberon vermezsen

Biberon bende aldım öyle ama kullanmaya çok korkuyorum ne olur ne olmaz diye hastanede kaşık biberon önermişti hemşire onunla veriyorum geceleri anlamaz belki diye ama o kadar akıllı ki
Kaşık biberonu ben de aldım. Kullanması nasıl ? Zor mu bogazına felan kacıyor mu canım.

Kaşık biberonu ben de aldım. Kullanması nasıl ? Zor mu bogazına felan kacıyor mu canım.
Ağzına oturtuyor meme gibi çekiyor bebeğin pozisyonunu doğru ayarlamak gerekiyor sadece. E bebekte satılanlardan almsitim onu hiç beğenmedik. Eşim bundan almıştı eczaneden bu çok güzel

Eklentiler

• IMG_6348.png
    141 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar sabah kalktığımdan beri karnım ağrıyor rahmim yanıyor adet sancısı gibi. Belimde ara sıra hafiften ağrıyor . Sancımda artmıyor normal demi bunlar? Doğum sancısı böyle değil herhalde. İlk hamileliğim olduğu için çok bilmiyorum. 39+4 teyiz bu arada

Benimde böyle

38+4 canım 9 eylüle kadar bekleyeceğiz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…