Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
B bluedarkk Selam kızlar kontrolümüz gayet güzel geçti kilomuz net 3100 olmuş geçen hafta 3190dı bazen şaşabiliyomuş bebek hareketli oldugunda bende fazla olur doğuma kadar diye korkuyodum açıkçası şimdi rahatladım🥰 bebişin gelmeye yine niyeti yok nst de sancı çıkmadı haftaya salı gelicez doktorumuz yine alttan bi muayene daha yapalım hem dürtmüş olur dedi🙏🏻😆

Son düzenleme:
@bluedarkk Selam kızlar kontrolümüz gayet güzel geçti kilomuz net 3100 olmuş geçen hafta 3190dı bazen şaşabiliyomuş bebek hareketli oldugunda bende fazla olur doğuma kadar diye korkuyodum açıkçası şimdi rahatladım🥰 bebişin gelmeye yine niyeti yok nst de sancı çıkmadı haftaya salı gelicez doktorumuz yine alttan bi muayene daha yapalım hem dürtmüş olur dedi🙏🏻😆

Senin hissetmiş olduğun bir sancın varmıydı ki o kadar baya şiddetli sancın çıkmış Allah'ın izniyle sende kurtul sende sıra bizde artık
Ay ben kabız muhabbetine kullandıgım ilaçların gaz yaptıgını karnımı agrttogını dusunuyodum cunku tuvalete gitmek istıyorum ve olmuyor ağrılı oluyo bide.

Kız hastaneye yatısım yapıldı. 2 doz ciger geliştirici vurdular nolur nolmaz diye. Doktorum 38 e kendimizi atsaydık iyiydi dedi. Ondan. Bi kase iğrenç tuzsuz corba içtim cünkü beni akşam falan almayı planlıyo sanırım. Bugun dayanabildigimiz kadar dayanalım dedi. Serum falan veriyolar nst cekiyolar. Serumdan sonra sanırım sancılar 90 larda olanlar 1 kez yakaladı digerleri daha kucuk basıncta. O sebeple aksamustunu bekleyelim dedi. Yani bugun tutabildiigimiz kadar tutalım dio. 🙈ama beni soydular her an nolur nolmaz die bekletiyolar
Canım şuan haç haftalık ki bebişin

Kız hastaneye yatısım yapıldı. 2 doz ciger geliştirici vurdular nolur nolmaz diye. Doktorum 38 e kendimizi atsaydık iyiydi dedi. Ondan. Bi kase iğrenç tuzsuz corba içtim cünkü beni akşam falan almayı planlıyo sanırım. Bugun dayanabildigimiz kadar dayanalım dedi. Serum falan veriyolar nst cekiyolar. Serumdan sonra sanırım sancılar 90 larda olanlar 1 kez yakaladı digerleri daha kucuk basıncta. O sebeple aksamustunu bekleyelim dedi. Yani bugun tutabildiigimiz kadar tutalım dio. 🙈ama beni soydular her an nolur nolmaz die bekletiyolar
Çok ilginç benim doktorum 34 haftadan sonra ciğer geliştirici yapmıyoruz bebekte otizm yapabiliyor haftası ileri olan bebeklerde demişti 35 haftalıkken hastanede yattığımda ben ısrarla yapın dememe rağmen yapmadılar senin haftan da baya ileri nasıl yaptılar ki seni şuan ciğer geliştirici etki etmesini bekledikleri için almıyorlar gece alırlar

Kızlarrr duştan çıkarken sanki bacagimin arasından ılık ılık baya bir su aktı. Duşta suyum gelse anlar miydim acaba

Duşa her girdiğimde aynı soruları soruyorum inan ki 🙄 Genelde saçlardaki su belden bacağa süzülüyor kuzum
Bacak aramdan ılık ılık aktı resmen.internetten de arastirdim su gelip sancı gelmeyebilirmiş. Iyice paranoyak oldum Eşime diyorum şok içinde dinliyo beni🤣🤣 bir sey olmaz diyor ne kadar rahat adam🤭

Kızlar korse almak istiyorum dogum sonrasi icin hangisinden almqliyim. Bir belden baglanan kusak gibi model var bir de yuksek bel külot gibi giyilen model var

Kızlar bebeğim ilk hafta memeyi hiç sorunsuz tutuyordu emmesi de iyiydi şimdi memeyi direnerek tutuyor baya vakit alıyor tutması emiyor ama. Emdikten sonra yatağına koyduğumda da uyumuyor doymasına rağmen ilk zamanlar emer hemen uyurdu bir anda huy değiştirdi. Cevreden emzik ver baskıları artıyor da korkuyorum emziği verirsem meme reddi olur tekrar sil baştan yaşarım diye 😏

Kızlarrr duştan çıkarken sanki bacagimin arasından ılık ılık baya bir su aktı. Duşta suyum gelse anlar miydim acaba
canım benim suyum az az geldi ama anlamamak imkansız diyebilirim bir de su ise gelen devamı geliyor özellikle biraz oturup ayağa kalkınca benim bayaa gelmişti

X