Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Cinnet geçirmeme ramak kaldı. Biliyorsunuz hamileyken karnım burnumda boya badana temizlik herşeyi yaptık. Evim eski ahşap ev yukarda kv kişisi oturuyor zihinsel engelli kaynım var . 6da emzirmeye bir uyandım mutfağa bir girdim ki eve hırsız girdi sandım bütün dolao kapaklarım açık içindeki bütün malzemeler tezgahın üstünde yarısı yıkanmış yarısı sapsarı duruyor bir tane leğen leğene su damlıyor tavan sudan yumuşamış halı kaldırılmış yerler ıslak kaynım yukarda suyu açık bırakmış kv kişisi lavabosunun içini boş hiç bırakmadığı için lavabodan su taşmış ordan yere yerden aşağı benim evime dolmuş gelen bütün su . Bu ilk kez olmuyor daha önce de 4 5 kez yaşadık aynı şeyi mutfak dolaplarım şişmiş daha öncede küflenmişti Allah bel.sını versin hepsinin eşim de tamam bağırma olan olmuş diyo ulan ben sizin pisliginizi temizlemek çekmek zorunda mıyım yeter artık ya yeter dolaplar küflendi şişti leş gibi kokacak oralar haseratlar basacak evi mefret ediyorum artık ya Allahım ya onları alsın ya beni alsın artık yoksa ben ya katil oluurum ya da başka şeyler sakinleşemiyorum aslaa sakinleşemiyoooruuummmmm

Canım benim oğlanın da sol göğüs tersine geliyor emmiyor haspam Sağıp dolaba koyuyorum ilk süt bunlar altın gibi kıymetli Zamanla oturacaktır çıkmadı diyelim pompayla sağıp verirsin hemen her gün biberon beslemesi yapıyorum ben ona rağmen emiyor merak etme

Cinnet geçirmelik vallahi

Kızlar şimdi ananas yedim 4 ince dilim. 3 tane hurma yedim şimdide adaçayı içicem bakalım ne olacak
bence devam et hiç belli olmaz bi haftaya etkisini gösterir belki daha az :) bu arada ben etrafımdaki marketlerin hiçbirinde hurma ananas bulamadım bugün son bi malatya pazarına bakıcam paketli istiyorum açıkta olanlardan nedense midem bulanıyor gibi oluyor.. sonra artık beklemeye başlarım herkes gibi
Yarın kontrolüm var çok heyecanlıyım
benim de bugün kontrolüm var herkesin güzel haberleri olsun inşallah

Evet artar bebeğin ihtiyacı da her gün daha fazla artacak zaten kuşum
evet aslında haklısın ama şu an bebeğim çok az süt alıyor. tek seferde 45 ml veriyorlar yani 45x8 oluyor. evde buzluğun tamamı süt doldu şimdi uyandım iki saate sağayım diye, aynada baktım memede kızarıklık yok ama süt doldukça aşağı doğru ağırlaşıyor ve sızlıyor. sizde de bu göğüs sızlaması var mı ya? 1 ay oldu doğum yapalı geçecek mi merak ediyorum. hep bi sızım sızım

Benim etrafımdaki hiçbir kız bebek erken gelmedi valla
kaç haftalıkn şuanda. benim kızım da 40+4 te gelmişti 3 buçuk sene önce :) hatta suni sancı verilmişti yine hiçbir şey yoktu doktor sezaryene almıştı en son. ama 42 ye kadar beklenebilirmiş bebekte ve annede sorun olmazsa her şey yolundaysa bekleyin diyorlar genelde

Sanırım nişanım geldi gece leke şeklinde 2 damla kan gelmiş kıyafetime sabhda beyaz lekenin içinde 2 3 damla kan gldi ama kahverengi pembe değildi kandı yani şuan bebek hareketleri iyi ama çok az ağrım var

Evet benimde 17 gunyoldu süt dolunca uçlara sızlama geliyor o an sağarsan işte mastit olmazsın o sızlama memelerin dolduğunu belirtiyor sana sen doldur o stok her gün daha fazla azalacak bebek geldiğinde ve onlara çok ihtiyacın olacak

Sanırım nişanım geldi gece leke şeklinde 2 damla kan gelmiş kıyafetime sabhda beyaz lekenin içinde 2 3 damla kan gldi ama kahverengi pembe değildi kandı yani şuan bebek hareketleri iyi ama çok az ağrım var
Doktora git canım bi kontrol ol kan gibi kırmızı olmaması lazım kahve veya pembe renk oluyor genelde kanama belki açılman vardır ondan olmuştur bi git baktır birşeyin yoksa imza atar çıkarsın...

Sağdığın sutu nasıl veriyorsun canım ben meme reddi olur diye korkuyorum çünkü zor tutuyor

Doktora git canım bi kontrol ol kan gibi kırmızı olmaması lazım kahve veya pembe renk oluyor genelde kanama belki açılman vardır ondan olmuştur bi git baktır birşeyin yoksa imza atar çıkarsın...
Bilmiyorum ki çok az 2 3 damla gelmiş birdaha da olmadı ne ypsam bilemedim eşimde işe gitti şiddetli ağrı kanama olursa giderim diye düşünüyorum artık

Senin de doğmadı demii

Sağdığın sutu nasıl veriyorsun canım ben meme reddi olur diye korkuyorum çünkü zor tutuyor
Ben ilk bir ay ağzı küçük ememiyor diye biberon verdim anne memesi gibi olanlardan sonra da emdi ve sağdıkça bence süt artıyor o makinelerden Allah razı olsun bir ay emzirmediğim halde çok güzel stok olmuştu

Biberon bende aldım öyle ama kullanmaya çok korkuyorum ne olur ne olmaz diye hastanede kaşık biberon önermişti hemşire onunla veriyorum geceleri anlamaz belki diye ama o kadar akıllı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…