Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Var mı bi şikayetin belirtin falan ne durumdasın
Valla 10gundur hemoroid vardi ama 2 gundur makar kismimda sanki buyuk tuvaletim cıkacakmis gibi ani baski hissi oluyor sanci ve acı giriyor. Basurdan mi yoksa bebek mi baski yapiyor acilma mi var bilemiyorum. Karnim da taş gibi. Yarin doktora soracagim kontrolum var

Of bu erkekler niye böyle delircem ya mevzu annesinin çocuğa bakması mı cidden

O ani baskı ve acı bende de oluyor bazen. Bebekten gibi geliyor bana ama bakalım benim de perşembe kontrolüm inşallah güzel haberler alırız

Ama iyi tarafından bakarsak yarın öbür gün çocuğuna kimse karışamaz üzerinde hak sahibi olamaz biz sana bakmıştık falan muhabbeti yapamazlar bugünlerde gelir geçer ama yaşananlar unutulmaz

2 gün sonra randevum var 39 haftalık olacağız en son 2 hafta önceki ölçümde 3600 Dü bakalım ne olacak anlayacağım ölçüm hatası mı
Benim bi arkadaşım 3850 ile normal yapmıştı, o da sen ve ben gibi kendisi az kilo alanlardandı ama bebişlerin maşallahı var. Bence çok takılmayalım, hakkımızda hayırlısı olsun kuzum. Bi şekilde çıkacaklar içimizden

Etiket yapamıyorum ama hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤ bebişim biraz nazlı çıktı emme refleksi pek zayıf upraşıp duruyorum şuan arada mama destekli mecburen. Kalkıp yürümeye de başladım acı var ama dayanıyorum pes etmek yok He bide bebişim çok güzel yaa bakmaya doyamıyorummm

Aynen bebeğim hayırlısı olsun inşallah kendimi değil bebeği düşünüyorum zaten bebekte solunum sıkıntısı olabilir dedi doktor orada takıldım kaldım ben 2 gün sonra içimi ferahlatır umarım

Yaa böyle doğuruyonuz sizin yüzünüzü bilmiyorum bide bebeklerinizin o çirkin yüzünü merak ediyorum ya maşallah kızımıza

Maşallahhhh o çirkinnn fıstığa

Kızlar geçmiş olsun. Ben de bayadır bakamıyorum buralara benim de bebislerden biri sarılık oldu 2 gün yattı kan uyuşmazlığı yüzünden. Diğer bebeğimde de değer yükselmisti eşim sabaha kadar sürekli uyandı mama verdi ben emzirdim beyaz ışığın altında uyuttuk sabah da babasıyla güneşlenmişler sarılık değeri 1 günde 13ten 11 e düştü kızımın. Oğlum kuvözdeydi 15 ten 13 e düştü. Keşke evde baksaydık ona da dedim sonradan

Yenidoğan larda doğum kilosunun yüzde 10 unu vermeleri normal kabul ediliyor seninki biraz fazla vermiş çok değil yine de kontrol altında kalmasını istediler sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…