Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar 7 den beri vajinamda geçmeyen ağrı var ara arada karnım kasıyor. Düzensiz. Bebek kanalamı giriyor acaba ?

Bebeğimi yoğun bakıma aldılar. Biraz fazla kilo kaybetmiş sarılık olmuş bize dua eder misiniz lütfen
Gelmiş geçmiş olsun. Biliyorsun aynı mevzuyu bizde geçirdik hatta geçiremedik . Bizim sarılık kan uyuşmazlığı kaynaklı oldu bugün tekrar kontrole gittik az daha yine yatırıyorlardı yoğun bakıma sınırda çıktı değeri 2 gün sonra tekrar gideceğiz. Kan uyuşmazlığınız var mıydı sizin ? Sen yanında değil misin bebeğin? Kaç kilodan kaça düşmüş

Çocuğumun çıplak fotosunu bile akraba gruplarında paylaşmışlar hiç affetmicem.
Ben sırf bu yüzden kimseye atmadım resim annem ablam eşim hariç gereksiz insanlara tahammülüm yok yoksa çok kötü şeyler söylerim pis gözlü insanlar herkese de doğum hikayeni anlatma çok zordu çok kötüydü de iyi olan herşeyi kötüle bebeğin uyuyoss hic uyumuyor durmuyor de

O mavi ışık fototerapi zaten tek tedavi yöntemi sarılık ta yoğun bakımda verirler tüm bebeklere fototerapiyi yoğun bakım da ayrı odalarda ben hiç bir ücret ödemeden bebeğimin yanında yoğun bakım anneli odada kaldım 4 gün boyunca . 2 saatte bir düzenli besleme değiştirdiğin bezlerin gramını tartma kaç cc süt mama içti/ kaç dakika emdi hepsini yazarlar annesiz fototerapiye aldıklarını hiç duymadım da görmedim de daha önce 3 çocuğumda da aynısını yaşadım hastanede de gördüklerim hep böyleydi

Gareket ettikçe elektrikleniyor öne düştü karnım kasığımda atıyor hareketleri bilmiyorum ama doğum sancısı değildir herhalde suyum nişanım gelmedi
Nişan herkeste oluyor mu bilmiyorum ama karnın iyice düştüyse ve vajinada batma elektriklenme yaşıyorsan senin ki bugün yarın gelir gibi ağrın çoğalır gecmezse ara doktorunu

Benim de uygulamaya göre 34 günüm var birlikte doğururuz kızzz

Allah analı babalı büyütsün inşallah kuzumm gözünüz aydınn

Nişan herkeste oluyor mu bilmiyorum ama karnın iyice düştüyse ve vajinada batma elektriklenme yaşıyorsan senin ki bugün yarın gelir gibi ağrın çoğalır gecmezse ara doktorunu
Benim o elektriklenme gibi ani acı ve ani baskı hissi makat bölgemde oluyor yaa. Basurdan mi kaynaklidir acaba.

Kan uyuşmazlığı enfeksiyon vs yok bizde beslenememiş sadece 3290 doğdu 2820ye düşmüş 40 dakika aktif emzirmeme rağmen kan şekeri 48den 46ya düştü vücut toparlayamıyomuş kendini emse bile o yüzden yatırdılar

Ben atmadım ki çekip atmışlar haberim yok. Kayınvalidem bütün şehre anlattı ballandıra ballandıra şöyle doğurdu böyle doğurdu diye ben inanıyorum göze geldik çok övdüler normal doğurdum diye ah ağzımı açıp bi laf etseydim keşke ah.

Yok sunmadılar başka bebekler de vardı içerde günde 3 kere emzirme saati varmış sadece

Gözün aydın sağlıkla büyüsün miniğin❤

Bebeğim sakın üzülme senin bebeğinin kilosu güzel. Bende öyle düşünmeye başladım yanlış ölçülüyor bencede
Yok kuzum aynen, doktor zaten ne yaptıysan devam et dedi. Kilosu 3ü geçtiği için çok takılmıyorum

Sağlıkla büyüyün kuşum merak etme o uykular kaçacak bizi bıraktın gittin şuan sen doğurdun biz kaldık

15er dakika iki memeden nerdeyse 60 cc mama çıktı iyi mi 3. Günüm bugün ilk defa sağdım

Yok kuzum aynen, doktor zaten ne yaptıysan devam et dedi. Kilosu 3ü geçtiği için çok takılmıyorum
2 gün sonra randevum var 39 haftalık olacağız en son 2 hafta önceki ölçümde 3600 Dü bakalım ne olacak anlayacağım ölçüm hatası mı

Bizim en son bi arkadaş geçene hafta bebeği sarılık oldu. Ya yoğun bakıma koyalım dediler ya odanıza o ışığı alın dediler onlardan duydum ışığı aldılar ama ekstra para istediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…