Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hiç enseni karartma üzülme sütün kesilir allah korusun. Emin ellerde bebeğin. Çok anormal bi durum yok ortada çoğu yenidoğanda oluyor maalesef. En kısa sürede kavuşacaksınız inşallah.
Terkediyomuş gibi hissettim bu üzüntüye sütüm kesilmez inşallah bütün gün ağladım

Terkediyomuş gibi hissettim bu üzüntüye sütüm kesilmez inşallah bütün gün ağladım

Hayır hayır hiç ağlama. Yenidoğanlarda bunlar olabiliyor sen sütünü sağmaya bak arkadaşım. Benim etrafımda her bebek böyle oldu. Yoğun bakım istemeyenler odalarında ekstra ücretle mavi ışık makinesine soktular, öyle bi seçenek sunmadılar mı size?

Canım benim çok geçmiş olsun. Üzülme ağlama sakın. Doktorlar gerekli tedavileri sağlayıp bir an önce verecekler bebeğini sana. Ne güzel sütün artmaya başlamış. Sütünü sağmayı ihmal etme. Sağdıkça at dolaba. Hastaneden istediklerinde, eve geldiğinde falan çok lazım olacak. Dualarımız sizinle. İnşallah kısa zamanda kavuşursun yavruna

Bebeğimi yoğun bakıma aldılar. Biraz fazla kilo kaybetmiş sarılık olmuş bize dua eder misiniz lütfen
Ah kuzum benim hiç inanmam ama koru çocuğunu nazar oldunuz resmen kimseyi kabul etme gerekirse yalan söyle enfeksiyon çıkmış kimse göremeyecek deyin kimse bebeğinden kıymetli değil çok çabuk toparlar merak etme çok üzüldüm hemen iyi olun inşallah

Bebeğim ben hiçbirşey yapmıyorum ama kilosunu kontrol et çok alıyor diyor doktor sorun olacağından bahsetti bebeğim için bişey yaptın mı ne yemedin geçen haftaya göre dikkat ettiğin bişey var mı

Bebeğim ben hiçbirşey yapmıyorum ama kilosunu kontrol et çok alıyor diyor doktor sorun olacağından bahsetti bebeğim için bişey yaptın mı ne yemedin geçen haftaya göre dikkat ettiğin bişey var mı
Canım meyve yiyordum akşamları onu kestim, muz, ceviz, sütü blend edip içiyordum onu yapmıyorum artık. Ama 2 hafta oldu bunu yapalı , geçen hafta doğru dürüst bişey yemememe rağmen 200 gram almıştı. Bence ölçümde hata var. Ha bir de multivitamini düzenli içmiyorum, aklıma geldikçe

Bebeğim sakın üzülme senin bebeğinin kilosu güzel. Bende öyle düşünmeye başladım yanlış ölçülüyor bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…