Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar ben 2 kilo almıştım. Şeker yüzünden 1'i gitti. Hamile kaldığı kilodan daha zayıf doğuran tek kadın olmaya aday olabilirim. Mesela 1 kilo verdim ama bebek de büyüdüğü için 1,5 civarı gitmiş oluyor.

Ben 65le hamile kaldım şu an 64'üm, başlangıç kiloma da dönemedim henüz accuk canım sıkılıyo dönmem lazımmış gibi hissediyorum 🥹
Kızlar n’aptınız siz yaaa 6 - 7 ayda 0 kilo, -1 kilo falan şaka mı 😂
Buna rağmen doğuma +10 +15 kiloyla falan girerseniz şok yani 😂

Bana eksik hep olacakmış gibi geldiği için saldım ndnf

Ay evet :KK43: hem 2.5 ay var nerdeyse diyorum hem de saaaadece 78 gün kalmış diyorum :KK43:
senin ayın 10u 38.haftanın bitişimi yoksa 40. hafta mı? Benim 40. haftam 16'sı mesela ama hiç umudum yok benim 40. haftadan ki sezeryandan yana gönlüm. Eşim de hala diyo 16'sın doğurcan sen doktor öyle dedi, sen öyle san avut kendini dedim.

senin ayın 10u 38.haftanın bitişimi yoksa 40. hafta mı? Benim 40. haftam 16'sı mesela ama hiç umudum yok benim 40. haftadan ki sezeryandan yana gönlüm. Eşim de hala diyo 16'sın doğurcan sen doktor öyle dedi, sen öyle san avut kendini dedim.
Tam 38'e koymuşum da öylesine koydum doktorun dediği bi şey değildi, uygulama 29 Aralık gösteriyodu dedim çüş kalmaz o zamana fkfk ondan çektim biraz. Bir sonraki randevuda doktora sorayım diyorum sezaryen istiyorum tarih olarak ne diyebiliriz erken olsa da diye

Kızlar n’aptınız siz yaaa 6 - 7 ayda 0 kilo, -1 kilo falan şaka mı 😂
Buna rağmen doğuma +10 +15 kiloyla falan girerseniz şok yani 😂
Benim midem almıyo hala ya yani bulantım yok ama öyle yiyesim de gelmiyo hiç :KK43: sabah menemen yaptım valla 1-2 çatal aldım almadım, ondan canım sıkılıyo işte yiyip de almasam sevincem

Tam 38'e koymuşum da öylesine koydum doktorun dediği bi şey değildi, uygulama 29 Aralık gösteriyodu dedim çüş kalmaz o zamana fkfk ondan çektim biraz. Bir sonraki randevuda doktora sorayım diyorum sezaryen istiyorum tarih olarak ne diyebiliriz erken olsa da diye
Cuma benim randevum var ben de sorayım da eşim bi kendine gelsin bari kjsfsk

dün akşamdan beri canım çok sıkkın kızlar. kardeşimin eşiyle annem görüşmediği için kardeşime dün annem de işe bizden gitcek geç vakit bize gelecek kahveye geç kalmayın dedim diye açtı ağzını yumdu gözünü. yok onlara annemi tercih etmişim (bana gelmese sokakta kalacak köye gidemeyeceği için). yok kendini mütevazı gösterdikçe kendimizi bi bok sanmaya başlamışız. ortak whatsapp grubuna bunları yazıp çıkmış. 1 saat ağladım. Şekerle uğraşıyorum nerdeyse 7 aylık hamileyim bana yaptıkları çok zoruma gitti. nişanım da aynı şeyi yaptı düğünümden 3 ay önce aynı şeyi yaptı şimdi doğuma az kaldı hooop bi kavga patlattı en zor zamanları atlatınca barışır. sinirimden insüline rağmen şekerim de düşmedi sabah. bu minicik çocuğumun sıkıntısının vebali boynuna olsun.

dün akşamdan beri canım çok sıkkın kızlar. kardeşimin eşiyle annem görüşmediği için kardeşime dün annem de işe bizden gitcek geç vakit bize gelecek kahveye geç kalmayın dedim diye açtı ağzını yumdu gözünü. yok onlara annemi tercih etmişim (bana gelmese sokakta kalacak köye gidemeyeceği için). yok kendini mütevazı gösterdikçe kendimizi bi bok sanmaya başlamışız. ortak whatsapp grubuna bunları yazıp çıkmış. 1 saat ağladım. Şekerle uğraşıyorum nerdeyse 7 aylık hamileyim bana yaptıkları çok zoruma gitti. nişanım da aynı şeyi yaptı düğünümden 3 ay önce aynı şeyi yaptı şimdi doğuma az kaldı hooop bi kavga patlattı en zor zamanları atlatınca barışır. sinirimden insüline rağmen şekerim de düşmedi sabah. bu minicik çocuğumun sıkıntısının vebali boynuna olsun.
Aa yuh ne kadar ayıp onlar nasıl laflar ya. Kendileri konuşmuyor diye sen de mi konuşmayacaksın ayrıca bize tercih ettin falan tüh :KK43:

X