2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bugün yine adet sancısı gibi sancım var rahmim yanıyor. 37+6 dayım. Sizde de oluyor mu acaba etrafımda doğum yapanların hiçbiri bizde olmadı diyor. Sancım yoktu suyum geldi gittim diyorlar acaba neden böyle oluyor açılma mı oluyor diye düşünüyorum

37+4 um bende oluyor. Bel ağrım oluyor adet olacakmış gibi. Geçiyor tekrarlıyor. Ayağa kalktığımda vajinama ağrı giriyor, kemikleri ağrıyor yürürken rahat hareket edemiyorum. Doktorum normal dedi. Nst de düzenli sancım çıkmadı henüz açılmada yok. Salı günü 38 olucam randevum var bakalım

Çağırmadı canım sancım da yok ne zaman dogurcam ne olacak çok endişelenmeye basladım ben şuan
Nişan gelmesi demek hemen doğum olacak anlamına gelmiyor beybi nişanı tıkaç gibi düşün belki bugün belki yarın belki de haftaya şansına ne çıkarsa haberdar et mutlaka bizi sürekli gruba doğum hareketi var mı diye heyecanla giriyorum ya haftaya daha da hareketlenir burası

Bende gidicem haftaya. Bakalım ne diyecek

Kızlar benim kıyafetlerim hep süt lekesi oldu makinaya attım ama çıkmamış ya göğüs pedi yoktu evde hep tişörtlerim hastaneye gidip gelirken akmış mahvoldu neyle çıkar sizce ? Ne yapmam lazım
Ebebeğin leke çıkarıcı tozu var sıcak suda bekletiyorsun 5 yıllık kusmuk lekelerini cıkarmıstm sayesinde

Benimde sürekli oluyor canım. Artık son dönemlerde diye ilaç da kullanmıyorum bolca su içiyorum. Ne yaparsam geçmedi benimde
Enfeksiyon bebeğe zararlı diye korkuyorum aslında bende ilaç içmek istemiyorum ama geçmiyorda insafsız

Suyu bende cok içiyorum aslında 4 lt değil ama biraz daha arttırmaya calısayım bari

Çağırmadı canım sancım da yok ne zaman dogurcam ne olacak çok endişelenmeye basladım ben şuan
Endişelenme canım. Aynı gün olabiliyormuş ya da birkaç gün de sürebiliyormuş hatta bir hafta süren de duydum o yüzden belli bi zamanı yok ama en azından işaret geldi öyle düşün Sen stres olma ki vücudun da rahatlasın İnşallah su gibi olsun doğumun, sağlıkla al kucağına Bizi de haberdar et

Suyu bende cok içiyorum aslında 4 lt değil ama biraz daha arttırmaya calısayım bari
Enfeksiyonda bana iyi gelen şeyler bol su içmek, kefir içmek ve turna yemişi yemek oldu. Gerçekten temizleniyor hissediyorsun ama bi anda geçmiyor tabi. Ben idrarımın rengine bakarak suyu iyi içmişim ya da içmemişim diyodum. Ne kadar çok içersen o kadar mesane içi temizleniyor. İnşallah atlatırsın hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…