2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Çoğu bebişte görünen bir durum kuzum üzülecek birşey Yok tabi hormonlar tavan şuan sende normal ama çabuk toparlar bebiş merak etme

Canım kolay mı ya evde 2 çocuk bir tane burda , doğum kısmın sürecin de zordu , kim olsa akar o yaş ama kendini etiketleme depresyonda değilsin şuan sadece yorgunsun ve geçecek
Gerçekten öyle evdekileri de ihmal ediyorum yetişemiyorum özlüyorum burdaki ağladıkça içime kor alev düşüyor ya kuş uçsa neden uçtu diye ağlıycam o derece gözlerim kapandı şişlik ten

Onlar bahceyle ilgileniyorlar hepsı tepem de işte yoruldum desemde fayda yok malesef yapılmasa kalıyor öyle düşün bebegın çantasını bıle buraya çıkardı esım
Kalırsa kalsın ya senden kıymetli mi görmüyorlar mı senin halini kocaman karninla ve küçük bir bebekle nasıl yapacaksın bütün ailenin isni ve birde onlarda çocuklarını sana birakmislar. Senin eşinde iş yok senin yaylada değil evinde ayaklarını uzatıp dinlenmen gerekir şuanda ani bir sancı gelse doğum başlasa ne olacak hastane vs yok yakında demiştin ebe kadın falan mı dogurtacak seni hadi eşin umursamadı kayınvaliden neden sesini çıkarmıyor hiç sen iki canlisin böyle olmaz otur dinlen evinize gidin vs diye neden müdahale etmiyor kusura bakma ama çok tuhaf bir aile içerisindesin sen kendine dikkat et kimse düşünmüyor sen düşün kendini

Hastaneye uzak kuzum ya benı buraya bır hafta dıe çıkardı ama kaç gün oldu hastaneye varmak için ben doğumu yolda yaparım boşuna gıtmıs olurum hastaneye

Hastaneye uzak kuzum ya benı buraya bır hafta dıe çıkardı ama kaç gün oldu hastaneye varmak için ben doğumu yolda yaparım boşuna gıtmıs olurum hastaneye
Sen çocukları topla evine git en iyisi hiç değilse ambulans vs çağırırsin herhangi bir durumda yoksa yolda doğuracaksın dediğin gibi kocan gelmezse gelmesin kalsın o

Evet biliyorum ilk oğlum da böyle 10 gün yattı aynı süreci daha önce de yaşadım ama anlamadım ben ağlamıyorum otomatik kendi akıyor gözyaşım ve durduramıyorum kendimi bana ne oluyor bilmiyorum
Canım senin doğum öncesi de içinde tuttukların, doğumun, evde çocukları düşünmen vs. derken böyle boşalmaların olması çok normal ve bence tutma zaten kendini. Kendine de hiç kızma, çok normal böyle şeyler, zamanla geçecek zaten

Sen çocukları topla evine git en iyisi hiç değilse ambulans vs çağırırsin herhangi bir durumda yoksa yolda doğuracaksın dediğin gibi kocan gelmezse gelmesin kalsın o
İzin verse giderım izin vermiyor en erken varya benim eve dönmem ıkı haftayı bulur

Çok teşekkür ederim kuzum içim rahatladi valla şuan

sen bi rahatsızlandım ayağı çeksene şunlara yat yerlere ayağa kalkamıyorum vs anladığım kadarıyla her şeye koşan bir tipin var bugüne kadar rahatsızlandım diye kendini geri çekmemişsindir bir kere rahatsızım dersen kimse sorgulamaz inanır. Gerekirse acile götürsünler ama yine de in o yayladan hayırdır 9 aylık hamile kadını hizmetçi mi tuttular kendilerine çok sinirlendim ya ben bir çocukla ayılıp bayılıyorum sen 12 kişiyle baş etmeye çalışıyorsun

Kızlar Meryem ana otu nasıl yapılır bilen var mı?
Canım sancın başladığı zaman Meryem suresi okunuyormuş, bilen herhangi biri, yoksa Ayetel Kürsi de olurmuş. Geniiiş bir kaba leğen gibi bir şeye konması gerek ki iyice açılabilsin Meryem Ana otu

Gerçekten öyle evdekileri de ihmal ediyorum yetişemiyorum özlüyorum burdaki ağladıkça içime kor alev düşüyor ya kuş uçsa neden uçtu diye ağlıycam o derece gözlerim kapandı şişlik ten
Hiç kolay değil tek çocuk için çabalamaktan evde bir çocuğun beklemesi ben şimdiden doğum sürecinde oğlanda aklım kalacak durur mu diye stress oluyorum, inşallah bebeğinle evine kavuşunca herşey geçecek, ihmal etmiyorsun elinden gelenin en iyisini yapıyorsun sen de insansın yapacağın birşey yok lütfen destek iste çevrenden kendine çok yüklenme bir kaç ay

Kizlar az önce bu renk yoğun sümüksü akıntı geldi günlük pedime. Hiç bu renk ve yoğun gelmemişti daha önce . Acaba nişan bu mu ?

Eklentiler

• 1000062241.jpg
    176,1 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar benim kıyafetlerim hep süt lekesi oldu makinaya attım ama çıkmamış ya göğüs pedi yoktu evde hep tişörtlerim hastaneye gidip gelirken akmış mahvoldu neyle çıkar sizce ? Ne yapmam lazım
Yengem vanish kullanıyordu lekelere sürüp biraz bekletip makineye atıyordu o şekilde çıkabilir belki

Kizlar az önce bu renk yoğun sümüksü akıntı geldi günlük pedime. Hiç bu renk ve yoğun gelmemişti daha önce . Acaba nişan bu mu ?
Kahverengi çamur lekesi gibi oluyormuş nişan ilk yerleşme kanaması renginde gibi sümüksü birşey miş senin de öyleyse nişan olabilir

Valla rengi konusunda çok çeşitli yorum var. O yüzden mutlaka doktoruna sor. İnternetten de bakıp karşılaştırabilirsin canım. Hayırlısı olsun inşallah şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…