Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar hamilelik boyunca ilk defa bugün ayaklarım , bileklerim şişmeye başladı, ödem oldu. Normal di mi? Ne yapmalıyım

Ben de tam bilmiyorum ama göğüs ile karın arasındaki mesafe çoğalıyor sanırım

Kızlar benle kardeşim mutfak dolaplarını ve bebeğin dolabını temizleyip yerleştirdik. Yaptığımdan beri sağ alt kasıgıma bıçak gibi saplanıyor. Vajinamda iki kere bıçak saplanır hissi oldu çok acıdı. Şimdi duş aldım geçti fakat gülünce bile karnıma kramp giriyor alt taraflarım acıyor sizce bebek aşağı mı indi niye bu kadar kramp sancı oluyor

Bebe kendine yer açıyor artık vajinal ağrı baskı normal dedi ebe. Belden makata vuran ağrılarla birlikte karnın taş gibi sertleşmesiymiş önemli olan. Kendini yorma dinlen devam ederse hastane yakındı diye hatırlıyorum size bi acile gidersin.

Karnım taş gibi valla ama hareketli yani bebek

Kızlar iyi geceler
Hala hastanedeyim, sıvı takviyesine devam. Benim bebişim yarım saat belki 1 saattir yoruyordu beni, şiddetli hareketleriyle. Bi de kasığıma sancı giriyordu sonra geçiyordu hem karın hem bacak kasılmaları oluyordu ki magnezyum da içtim yani. Vajina kısmıma bıçak saplanır gibi keskin sancı giriyordu ara ara. Neyse uyuyakalmışım kısa süre sonra nst için geldiler yani demin. Az biraz ağrı çıktı nstde. Bi kötü oluyor bi geçiyor ben anlamadım açıkçası ne olduğunu. Nst esnasında da bacak kasılması, karın ağrısı, bel ağrısı, zaman zaman kasığın orada ağrımsı acımsı birşey, vajinada keskin sancı devam etti. Çok şükür bebeğin kalp atışı çok iyiymiş. Takip ederiz ağrıları dedi ebe. Bakalım ne olacak merakla bekliyorum

Benimde şu an aynı sancılarım ağrılarım var

Kizlar az önce bu renk yoğun sümüksü akıntı geldi günlük pedime. Hiç bu renk ve yoğun gelmemişti daha önce . Acaba nişan bu mu ?
Ay bikaç gün önce bende de öyle oldu hatta iki üç defa lavaboda yine gördüm peçeteye silerken. Ama hiç takmadım. Bence sende takma bak üç gündür sancılarım var ama çıt yok. Ben kanama bekliyordum nişan olarak kahverengi kırmızı pembe tarzında o yüzden hiç aklımın ucundan geçmedi

Benim de nişanım gelmiş olabilir ama çok emin değilim az miktarda peçeteye sarı saydam sümük gibi bi akıntı geldi
Kuşum o bende arada oluyor hatta enfeksiyon diye korkuyorum baktı doktor öyle bişeyde değil normal dedi. Nişan kahve, pembe ve kırmızı oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…