Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ebebeğin leke çıkarıcı tozu var sıcak suda bekletiyorsun 5 yıllık kusmuk lekelerini cıkarmıstm sayesinde
Canım nasıl kullandın bende oğlanın küçülenleri yıkayacaktım baktım sarı lekeli daha 1 yıl olmuştur kullanalı heralde kusmuk lekesi durdukça mı sararmış anlamadım temiz kaldırmıştım halbuki, o dediğin leke çıkarıcıdan aldım makinaya atacaktım direk

Canım nasıl kullandın bende oğlanın küçülenleri yıkayacaktım baktım sarı lekeli daha 1 yıl olmuştur kullanalı heralde kusmuk lekesi durdukça mı sararmış anlamadım temiz kaldırmıştım halbuki, o dediğin leke çıkarıcıdan aldım makinaya atacaktım direk
Sıcak suyun içine tozu döküp iyice erimesini sağlayıp sonra kıyafeti içine basmak gerekiyor ben öyle yaptım oğlanın küçülenleri yeniye hazırlamak için bayağı da başarılı oldu gerçekten ben geceden ıslayıp sabaha yıkadım

Sancım yok sadece bir iki saatte bir adet sancısı oluyor belimde o kadar
Giderek sıklaşır gibi canım ,sana tavsiyem karnını tok tut aç durma hastaneye gitmen gerekince bişey vermiyorlar serum da normal yemek gibi doyurmuyor, sancı programını indir sıklaşırsa oraya not et kaç dk girdiğini tespit etmesi kolay oluyor

Kovaya aynı renk kirliler ve tozdan koy, üzerine kaynar suyu dök karıstırmayı unutma geceden yaparsan daha etkili olur tabi.

Akıntıyla karışık kanama gibi ama çok değil böyle pembemsi olması lazım sanki ben ilk dogumumdan öyle hatırlıyorum

İyi akşamlar canlar.
Bugün benim doktor kontrolüm vardı. Bebeğim 2,500 kilo olmuş. Kaçıncı haftada olduğum tam belli değil. Burada herkes haftası+günü yazıyor. Gününü bekliyor. Bir özeniyorum. 2 farklı doktora gidiyorum bir 33+34 hafta diyorlar bir 37 diyorlar. Yorulduk vallahi. Eşim zaten her an gelecek diye korkuyor. Asıl sorum şu 3 4 gün önce bazılarınız göbeğini attı buraya bu göbek düşme olayı nedir?

X