Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
evet öyleymiş ama birden bire 4-5 kereden sıfıra inince tuhaf geldi. yaptığımız tek değişiklik gaz damlası oldu. kusma için doktora götürmüştüm, doktor bebeğin gazı var, gaz damlası vereyim dedi. öyle deyince tamam dedim ama düşününce benim bebe gazını doğal olarak çıkarıyor ve gaz sıkıntısı da yaşamadık öyle. kısa süreli bi iki kere olmuştur. yine de doktor verdiği için kullandım damlayı. bir de bir memeyi emzirip diğerini sağıp biberonla vermeye başladım yara olduğu için ama etkiler mi bilemedim

her gün birimiz bu nöbeti devriliyor galiba aynısını yaşadım. benimkinin birdenbire süt ihtiyacı arttı bu olaydan sonra. normalde emdiğinden daha fazla emiyor şu an. belki bi büyüme atağı filandır

Kızlar selam,
Ben 25 Eylül annesi oldum.
Doğum 39+3 te vajinal fitil ile başlatıldı. Fitil konulurken ebe senin doğumun zaten başlamış 2 cm sin dedi. Fitil konduktan 3 saat sonra 5-6 cm açıldım ve sancılarım dayanılmaz olmaya başladı. Sonra epidural yapıldı ve açılma hızla artsın diye damar yolundan sancı verdiler. 1,5 saat daha sonra 9-10 cm’ye ulaştım. Dr bundan sonrasını doğumhanede hallederiz dedi. Doğum yatağına yattıktan yaklaşık 10 dk sonra
14:24 te Okyanus bebek dünyaya geldi bundan sonrası bizim de dünyada büyüme maceramız başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…