Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bizden ilk gün şampuanla vücut losyonu istediler sonra bittikçe ıslak mendille rulo peçete alıyoruz 3. Hafta bitti hiç bez istemediler bişey söylemedilerse istememişlerdir demek ki

Kızlar doğduktan sonra da rahata eremiyoruz. Gece sezeryan yerlerim bi ağrıdı bir ağrıdı acile gittik gaz birikmiş dedi bide gece bir göğüs ağrısı ama anlatamam meğer mastit olmuşum mastit sütümü azalttı hastaneden 10 paket süt istemişlerdi süt çıkmıyor bu gün var ya böyle delirmek üzereyim

Kızlar ufak bişey sorucam şimdi size. Ben pilates topuyla hafif egzersizlere başladım. Tümi topa oturarak pelvik kaslarını çalıştırmaya yönelik sadece son hareket duvara topla yaslanıp 10 adet squat. Şimdi hareketleri bitirdim lavaboya girdim çamaşırın ıslanmış ama nasıl, orta kısmı nemlendirici losyon gibi azıcıcık yoğun, etrafı su gibi olmuş. Yürüyüşlerden sonra da ıslaklık oluyordu ama ben ter zannediyordum. Ter olmadığını şimdi farkettim. Amniyotik sıvı falan değildir dimi?

Mastit için antibiyotik almalısın doktorun yazmıştır. Bol sağım yapacaksın. Benim srkadaşım mastit olduğunda hastahaneden prof süt sağma makinesi kiralamıştı öyle kurtuldu.

Bir de anne okulunda lahana yaprağını duymuştum. Soğuk ve sıcak uygulamalar masajlar var youtubedan bakabilirsin geçmiş olsun

Bizden ilk gün şampuanla vücut losyonu istediler sonra bittikçe ıslak mendille rulo peçete alıyoruz 3. Hafta bitti hiç bez istemediler bişey söylemedilerse istememişlerdir demek ki
Ya işte sadece sezeryan kağıtları verildi onu da kendi doktorum verdi hiç ebelerle felan görüşmedik yarın sabah yatış yapılırken söylerler diye tahmin ediyorum ben ne olur ne olmaz diye valize herşeyi koydum sizin dediklerinizi de koydum hazırladık bakalım beş buçukta hastaneye gidicez bugün bir doz ciğer geliştirici yapıldı yarın sabah erken gelin beş buçuk ta bi ciğer geliştirici daha yapıcaz dediler beş buçukta oradayız sekiz de ameliyat olacak çok heyecanlıyım bu gece nasıl uyucam hiç bilmiyorum 12 den sonra da bişey yemeyin dediler

Esin de insan gibi gitseymis de gonullerini alsaymis hala uste cikmaya calisacagina piskin piskin. Annecigin ne yapsin kadin kizini koruyor sen olsan anne olarak evladinin uzulmesine izin verip goz yumar misin. Suan psikolojik olarak sana baski yapip seni haksiz cikarmaya calisiyorlar asla bu oyuna gelme sakın, sen haklisin annen hakli

Hem endişe hem heyecan aylarca birlikte olduğun ufaklığı karşında bulacaksın hüüüüğğğ okurken heyecanlandım güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle

Daha o kadar ilerlemediği için antibiyotik vermediker parol kullanabilirsin dedi

Ya sürekli erken doğarsa yanımıza vermezler korkusundan geç olsun diyerek yanlış dua ettiğime karar verdim. Bugün akşama kadar ağrım vardı üstelik bebek de nerdeyse hareket etmiyordu artık psikolojik olarak kaldıramıyorum hangi tarihte doğması hayırlıysa o tarihte doğsun geç haftada doğsa da anne karnında yok enfeksiyon kaptı yok şu oldu bu oldu diye yine hastanede kalma ihtimali var benim kardeşimin bebeği geçen ay 15 gün yoğun bakımda yattı enfeksiyon kapmış anne karnında doğduğu hafta 39du. Artık hayırlısı neyse o olsun ne zaman en iyisi olacaksa o zaman doğsun herkesin bebeği

Daha o kadar ilerlemediği için antibiyotik vermediker parol kullanabilirsin dedi
Bol sağım yap canım, birde o bölgeyi sert sert ovmuşlardı bende iyi geldi, ayrıca sıcak havlu kompres yapabilirsin, buzlukta lahana yaprağı koyup donunca göğsüne koyuyorsun oda iyi geliyor, ben bir sabah titreyerek uyanmıştım ateş 39 lardaydı bunları yaptım 2 güne geçti, doktora bile gitmemiştim o zaman korkmuştum elle sağıp acıtıyorlar diye

Aa bunu da ilk duyuyorum anne karnında nasıl enfeksiyon alıyorlar ya, canım tabi öyle bence ,sıkıntılı haftaları geçtiler hayırlı ise tabi güzel bir kilo da doğsunlar hayırlı zaman da

Ne yapıcam bilmiyorm. Herkes barış diyor. Abartmayın ufacık olaylar yüzünden pireyi deve yaptınız diyorlar. Eşin senin etrafında pervane. Bir dediğini iki etmiyor her istediğini alıp yapıyor o da anlık sinirine gelmiş yapmış diyorlar. Ama biliyorum ki hepsinin gözünden düştü

Annem bugün annesini arayacaktı. Dedi demekki söylemediğim şeyleri de söylemiş. Ben bırakmadım. Dedim yeter artık kimseyi aramayacaksın. Bu kadar yüz vermenin bir anlamı yok

Aa bunu da ilk duyuyorum anne karnında nasıl enfeksiyon alıyorlar ya, canım tabi öyle bence ,sıkıntılı haftaları geçtiler hayırlı ise tabi güzel bir kilo da doğsunlar hayırlı zaman da
Doğum esnasında da bulaşabiliyor amniyon kesesini patlattıklarında ama gelinin suyu gelmişti büyük ihtimalle yırtık olunca bulaştı antibiyotik serum yapılmasına rağmen

Kim barış abartma diyor? 9 aylık hamile karısına şu şekil davranan adama etrafında pervane diyenlerin kendi kocalarını çok merak ettim deccalle evliler herhalde, işin zor arkadaşım kendi çevrene anlatamıyorsun ki bunları yapan adama hatalı olduğunu anlatasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…