Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hem endişe hem heyecan aylarca birlikte olduğun ufaklığı karşında bulacaksın hüüüüğğğ 🥲 okurken heyecanlandım güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle ❤️
En çok da yüzünü merak ediyorum daha hiç göstermedi bizim kızçe yüzünü 🤭 doğumda inşallah bakalım kime benziyor 🤭

Sen kendini niye bu listeden çıkarıyorsun şimdi üçümüzün de küçük bir tane oğlu var indir kaldır talim yaparak 40ı bulacağız inşallah 🤣
Ben 40 ı bulmam ya bulursam şaşırırım 😂 ama şu ara da iyiyim yani bilemedim Vallahi Allah gücünü veriyor kucakta 16 aylık karında 33 haftalık hala tekim👍🏻😂

Şimdiden gıcık olduğum söylenen laf 1: sen bir doğurursun kocan 9 doğurur 😒 herşeyin acısını çeken biz doğuran biz ama nedense koca 9 doğuruyor kaynanam hemen lafını sokmaya başladı gelir gelmez 🤨

Kızlar kayannası uzakta olanlar dogumda gelicek mi hemen. Evde curcuna olmasın die 1 hafta sonra falan gelseler ayıp olurmu acab

Kim barış abartma diyor? 9 aylık hamile karısına şu şekil davranan adama etrafında pervane diyenlerin kendi kocalarını çok merak ettim deccalle evliler herhalde, işin zor arkadaşım kendi çevrene anlatamıyorsun ki bunları yapan adama hatalı olduğunu anlatasın 😣
Aynen öyle valla. Ama yüzleşeceğim onunla. Tek tek yüzüne vurmak istiyorum.

Kızlar doğduktan sonra da rahata eremiyoruz. Gece sezeryan yerlerim bi ağrıdı bir ağrıdı acile gittik gaz birikmiş dedi 🤦🏼‍♀️ bide gece bir göğüs ağrısı ama anlatamam meğer mastit olmuşum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ mastit sütümü azalttı hastaneden 10 paket süt istemişlerdi süt çıkmıyor bu gün var ya böyle delirmek üzereyim
Of anneliği kolay yanı yok ki canım ama mecbur herşeyi yaşayıp göreceğiz mastit için çok geçmiş olsun denemekten vazgeçme senin gibi olan çok duydum pes edince süt bitiyor malesef

Kızlar kayannası uzakta olanlar dogumda gelicek mi hemen. Evde curcuna olmasın die 1 hafta sonra falan gelseler ayıp olurmu acab
Kuşum benim doğum normal olacak ya ne zaman geleceği belli değil bebeğin kayınvalidem yanımda olmak istiyor eşimde erkenden gel anne dedi olunca da yanımızda olursun dedi 😂 ben ona 40 haftaya kadar bebek gelmezse annen gelsin zaten sezeryan olurum demiştim oda o lafı bu şekilde yorumlamış canım kocam kayınvalidem 37. Haftamda geliyor. Gözünüzü sevemeyim kocalarınıza bişeyi çocuğa anlatır gibi anlatın anlamıyorlar çünkü

Ne yapıcam bilmiyorm. Herkes barış diyor. Abartmayın ufacık olaylar yüzünden pireyi deve yaptınız diyorlar. Eşin senin etrafında pervane. Bir dediğini iki etmiyor her istediğini alıp yapıyor o da anlık sinirine gelmiş yapmış diyorlar. Ama biliyorum ki hepsinin gözünden düştü
İlişkinizi sen daha iyi biliyorsun canım nasıl etrafında pervane bilemem bize anlattığın kadarını biliyoruz. Bundan sonrası bebeğin için en hayırlısı ne ise o olsun canım.

Kim barış abartma diyor? 9 aylık hamile karısına şu şekil davranan adama etrafında pervane diyenlerin kendi kocalarını çok merak ettim deccalle evliler herhalde, işin zor arkadaşım kendi çevrene anlatamıyorsun ki bunları yapan adama hatalı olduğunu anlatasın 😣
Basına gelmeyene hava hos kuzu heekezın agzı torba degılkı buzesın konuşan konuşuyor işte Kımse bılemez kızın ne yasadıgını

Annem bugün annesini arayacaktı. Dedi demekki söylemediğim şeyleri de söylemiş. Ben bırakmadım. Dedim yeter artık kimseyi aramayacaksın. Bu kadar yüz vermenin bir anlamı yok
Hic aramasin üzerine düşüp değer vermesin daha fazla onlarin sizi aramasi lazim

Sen kendini niye bu listeden çıkarıyorsun şimdi üçümüzün de küçük bir tane oğlu var indir kaldır talim yaparak 40ı bulacağız inşallah 🤣
Gündüz ıkı kere uyumak benim sıpaya ıyı gelmedı adam zar zor yeni uyudu 🤣

İlişkinizi sen daha iyi biliyorsun canım nasıl etrafında pervane bilemem bize anlattığın kadarını biliyoruz. Bundan sonrası bebeğin için en hayırlısı ne ise o olsun canım.
Ne kadar iyi olsa da böyle bi durumda yapmış oldukları tavrı söyledikleri gerçekten gurur kırıcı. Ailesiyle yarın öbür gün nasıl yüzyüze bakıcaz mesela. Benim ailem doğumuma gelecek onunkiler gelecek ben kabul etmiyorum istemiyorum onları. Benim anneme yaptıkları büyük saygısızlık kendi oğullarının hatasını kapatmak için anneme çevirmişler konuyu

Kuşum benim doğum normal olacak ya ne zaman geleceği belli değil bebeğin kayınvalidem yanımda olmak istiyor eşimde erkenden gel anne dedi olunca da yanımızda olursun dedi 😂 ben ona 40 haftaya kadar bebek gelmezse annen gelsin zaten sezeryan olurum demiştim oda o lafı bu şekilde yorumlamış canım kocam kayınvalidem 37. Haftamda geliyor. Gözünüzü sevemeyim kocalarınıza bişeyi çocuğa anlatır gibi anlatın anlamıyorlar çünkü
Benim kayinvalide dogurdugum gün gelir sanirim çünkü kayınpeder geldigi zaman 1 2 gün zor kalıyor sıkılıyor evde. Karisini da yanindan ayirmak istemiyor hiç

X