Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Çok şükür bu hafta bebiş eşya hazırlama haftası oldu bnde dünden beri yıka yıka bitiremedim fazla birşey yok diyordum ama çıktıkça çıkıyor
Eee yapmaya başlamayınca bırsey yok gıbı gözüküyor ama başlayınca bıtmıyor

Sorun kanım pek gitmiyor olabilir bebeğe tansyon yüzünden.
Kaynanam gil torunlarıyla birlikte. Onlar gitmeden ablamgil 3 çocuğuyla.
Sonra da baṣka ülkeden kuzenlerim.
Hiç unutmicam bunları...
Yuh ya one öyle ayıp hakikaten aspirin başlarlar hemen sana kuşum stres yapma çok duyuyorum bunu eşine söyle göndersin herkesi karnı burnunda kadının misafiri bile olmaz bırak yatılısını ayıp ya

32+4 haftadayım canım
Daha yeni oldu. Bebek çok iriydi ṣimdi birden bire pek büyümemiṣ kilo da almamıṣ.
Bu normal olabilen bir şey ki ileri giden yada küçük kalan bebişler son haftalarda kendi haftalarını yakalıyorlar genelde. Stres yapma hiç üzülme negatif enerjin bebişine geçmesin

Kızlar ya bende idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı aksef diye hap kullanıyorum ama bugün hala şeyim yanıyor böyle bebeğe bi zararı olur mu ne bileyim tahliller fena çıkmamış çok yüksek değil ama gene de şeyim yanıyor afedersiniz çok da su içiyorum ama hala geçmedi tahlilde sadece eritrosit ve ve lökosit yüksek çıkmış biri 7 biri 10 sadece enfeksiyon zarar verir mi bebeğe diye kafaya takmaya başladım ya kendi doktor randevum da haftaya perşembe

Hayvan falan varmı kuzum oralarda pireye benziyor sanki siyah küçük küçük
Evimde kedi var aşkım ama pire değil biliyorum onlari sorunu bulduk galiba dün annem halı yıkamış oda nemli kalmış sonradan farketmiş tekrar aşmış cama herhalde içeri alırken perdeye atladılar hepsi çünkü o halıya da gelmiş biraz . Özellikle o cam da o perde de vardı çünkü

Canım tuna yemişi diğer adıyla cranberry çok iyi geliyo enfeksiyona inşallah bir şeycik olmaz

İş çıktı sana desene

Baktım da onun üstünde yok özellikle açtığım camın perdesinde vardı bolca ilaçla döküldüler
Hmm benim bir gecede tüm perdemi evi sarmıştı bu sinek gibi böcekler. Ondan sanmıştım. İlaçla gidiyorsa iyi canım. Ama sen dikkat et soluma ilacı

Hmm benim bir gecede tüm perdemi evi sarmıştı bu sinek gibi böcekler. Ondan sanmıştım. İlaçla gidiyorsa iyi canım. Ama sen dikkat et soluma ilacı
Ben sanırım erken farkettim kuzu o yüzden 2-3 saat önce hiçbirsey yoktu çünkü biraz solumak zorunda kaldım da kokusuz inşallah bişey olmaz fazla durmamaya çalıştım

Valla hormonlarima katlanamiyorum bazen. Surekli kotu kotu seyler dusunup agliyorum mesela sevdiklerimin ölümü gibi
Kız yok o kadar yapma şuan varya bebeğin doğuşunu kavuşma anını hayal kur, o sürece ve şuan dinlenmeye odaklan , sağolsun 16 aylık canavarım bana pek düşünecek ve stres olacak zaman bırakmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…