Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ah kuzum toparlar daha bebeğe kilo aldıracak şeyleri bol bol yesen belki yararı olur üzme kendini kim geldi ki size bu kadar stres yaptın
Sorun kanım pek gitmiyor olabilir bebeğe tansyon yüzünden.
Kaynanam gil torunlarıyla birlikte. Onlar gitmeden ablamgil 3 çocuğuyla.
Sonra da baṣka ülkeden kuzenlerim.
Hiç unutmicam bunları...

Acilden git yada normalden randevu almadan git 1 2 saat fazla bekliyorsun o zaman ama yine de muayene oluyorsun

Canım oda biraz mizaç bence ya hep böyleydi demi sonradan böyle olmadı hamilelikten senin beklentin artmış olabilir

Sorun kanım pek gitmiyor olabilir bebeğe tansyon yüzünden.
Kaynanam gil torunlarıyla birlikte. Onlar gitmeden ablamgil 3 çocuğuyla.
Sonra da baṣka ülkeden kuzenlerim.
Hiç unutmicam bunları...
Kuzum sen kaç haftalık gebesin bebek kaç haftalık. Kan gitmeme durumu hemen belli olan bir şey

Canım oda biraz mizaç bence ya hep böyleydi demi sonradan böyle olmadı hamilelikten senin beklentin artmış olabilir
Hep böyleydi ya degisen bir durumu yok ama bence de hamilelikte ben baya takar oldum. Ben taktikca herhalde o da inat ediyor. Birine yap diyince yapasi gelmez ya o hesap

Hep böyleydi ya degisen bir durumu yok ama bence de hamilelikte ben baya takar oldum. Ben taktikca herhalde o da inat ediyor. Birine yap diyince yapasi gelmez ya o hesap
Ya bak dediğim gibi canım, bence de üstüne gitme zaten bak anlayışlı düşünceli diyorsun oralardan anla sevgisini ama dile de getir bence de sık sık bunaltmadan yada örnek ol ne istiyorsan sende öyle davran belki oda değişir böyle böyle

Vicdan azabı çekme canım elinde mi ki de üzülme, gelip yardımcı olmadılar mı canım bana da teyzem gelecek yatın diye ben ısrar ediyorum çünkü ben yorulmam dinlenirim onlar varken iş yaptırmazlar ki

Ayyy kizlar perdemi böcek basmış komple ilaç sıktım nasıl döküldüler hemen yıkamaya aticam perdeyi nerden cikti bunlar yaaa

Eklentiler

• IMG-20240806-WA0014.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 65
Rahatsızım doktor yat kalkma dedi misafir kabul edemiyorum desene canım kimse cocugundan veya senden kıymetli olmamalı. Stres daha zararlı bundan sonrasını rahat geçir birsey olmaz Allahın izniyle

Valla birazcık degisse iyi olur sevgisini anliyorum ama insan arada guzel söz duymak gelsin sarilsın öpsün vs istiyor yani. Sevgini göstermeyip mezara mi gotureceksin diyorum köpegim var mesela ona deliriyor sevgi sozcukleri sarkilar sarilmalar köpegimi kıskanır oldum valla

Ay Allah seni bende bazen oğlumu kıskanıyorum eşimin onu severken gözü falan doluyor ya o kadar da abartma dediğim oldu yani kadınlar olarak hep en çok sevgiyi biz istiyoruz sanırım

Ay Allah seni bende bazen oğlumu kıskanıyorum eşimin onu severken gözü falan doluyor ya o kadar da abartma dediğim oldu yani kadınlar olarak hep en çok sevgiyi biz istiyoruz sanırım
Ahahah valla yaa, gecen hafta kopegi benden cok seviyosun bebek de dogunca beni hic sevmezsin en cok bebegi seversin diye agladim

Kızlar selam avrupa yakasında medipol hastanelerinde tavsiye edebileceğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var mı

Kendi anneleri söz konusu olunca öyle zaten canım bizde de durum aynı kayınvalideler de zaten fırsat kolluyor gelinlerin evine yerleşmek için

lilyrosey Cucuthecatt
Canlarım Allahımdan ümit kesilmez bebişlerimiz rızkıyla şifalarıyla gelicekler inşallah İnşallah tez vakitte eşleriniz güzel bir iş bulurlar evlerine ekmek getirmeye devam ederler tez vakitte Allahım ağız tadınızı atttırsın Sizde nolur bana dua edin kızlar benim bebişimde yüzüme şifa getirsin versin tez vakitte iyileşeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…