Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kizlar bana yemek cesiti soylesenize kolay yarın misafir için ne yapabilirim. Ben karniyarik pilav cacık düşünmüştüm daha kolayı varmı.

Sağol canım ediyorum hep aklıma geliyosun valla düzeldi mi ne oldu diye

canım gittiğinde doktoruna şu yağı sorsana hamilelikte doktora danışılması gerekirmiş

Eklentiler

• Screenshot_20240806-203751_Chrome.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 27
Kizlar bana yemek cesiti soylesenize kolay yarın misafir için ne yapabilirim. Ben karniyarik pilav cacık düşünmüştüm daha kolayı varmı.
Bana fırına atılan yemekler çok kolay geliyo son zamanlarda ya ocak başında sıcakta uğraşamıyorum hiç

Gerçekten öyle bizde biraz sıkışıktk eşimin iş yeri asgeri ücrete göre zam yapan bı yer bu 6.ay da yapmıcaklar diye çok üzüldük. Sonra şirketi ilk defa kendi kararıyla ekstra zam yaptı 3-4 milyar fark etti ama resmen bebeğun rızkı ordan geldi gibi oldu

Ay onu beyefendi sevmiyor istemez

Sağol canım inşallah öyle olur❤❤

Aklım başımda değil yardım edin ne yapıcam bilmiyorm eşime yazdım çok doldum ailem bugün bana çok kızdı mantıklı hareket edemiyorum kendimde değilim

Bunları yazdım eşime. Sen gidip beni herkese kötüledin benim değerimi insanların gözünde küçülttün. Benim evlenirken karşıma aldığım insanlara karşı küçük düşürdün. Evlendiğim ilk günden beri bana zehir ettin her şeyi. Babamın kullandığı tek şey ne yaptın da onun gözünden o kadar düştün? Ben sana hiçbir şey yapmadım . Ben seni sevdim ve kıskandım ama bu sana çok fazla geldi. Ama sende ne zerre kadar sevgi vardı ne de kıymet. Yaptığın tek şey beni kınamak ve yargılamak oldu her zaman. Ben herkesi karşıma aldım okulumu bile gözden çıkardım sana güvenerek seninle evlendim. Sana yapamayacağımı da söylemiştim. Sen bana atılabilecek en büyük kazığı attın. Ben seni tırnağından bile kıskandım sen gidip bunu insanlara ben deliymişim gibi anlattın. Herkese her zaman benden bunaldığını söyledin. Benim yüzüme karşı bana karnındaki çocuğa dua et dedin seni çoktan boşardım yoksa. Keşke o an ölseydim de o lafını yüzüme bakarak söylemeseydin. Sen zaten o gün benim için bittin. Bana nefretle kinle baktın her zaman. Ama sana bişey diyim mi ben karnım burnumda babama laf getirip dul damgası yiyecek biri değilim o kapıya anca benim cenazem gider ben ailemin yüzünü asla yere eğdirmem. Benden nefret edebilirsin ama bana vuramazsın elini kaldırıp beni korkutamazsın. Ben iki gündür sesimi çıkarmıyorum benim akrabalarıma kadar düşüp aradınız. asıl sen dua et bu çocuk bu gece karnımda sağ kalsın. Sana asla hakkımı helal etmiyorum ne varsa zerre kadar haram olsun tüm ahım senin üstünde olsun. O gün seni son görüşümdü bugün son konuşmam. Bu saatten sonra benim cenazeme bile gelmeyeceksin

Ben nasıl karnım burnumda babamın evine giderim hangi yüzle
Yazdıklarını okudum kuzum hem hamilelik psikolojisi hemde eşinle ikili olan sorunlarınızdan dolayı psikolojin bozulmuş. O seni arayıp sormuyorsa sende onu umursama arama yazma psikolojik bir baskı uyguluyor şuan senin üzerinde kendi kafasına göre vazgeçilmez havalari faln sen mesaj atıp üzerine gittikçe geri çeker kendini umursama sende ve karnı burnunda nasıl gideyim nasıl yaparım diye de düşünme seninde evladın var sen olsan atar mısın evladını onlar da atamazlar ve seni ve torunlarını el üstünde tutarlar eşinden ve ailesinden hayır yoksa napacaksın onlara inat kndi ayakların üzerinde duracaksın hiç umursama onları onlar senin ayaklarına kapanacaklar kndini de strese sokma ve konuşmalarında bebeğin üzerinden konuşma bana kalırsa karnimda sağ kalsin falan demişsin ya böyle şeyler hoş değil yani bana göre

Kendimi öldürmek istiyorum şu an. Kafam hiç yerinde değil. Bana kazık atacak en son insandı o. Ben ona sadece eş gözüyle bakmıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…