Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kendimi öldürmek istiyorum şu an. Kafam hiç yerinde değil. Bana kazık atacak en son insandı o. Ben ona sadece eş gözüyle bakmıyordum
Bebeğin için sabr et kzuum zamanı gelince ki aranız düzelir inşallah düzelmezse sende ona yaptıklarını çektirirsin ama şuan sadece sabır

Canım aramızda 9 yaş varmış sana bi abla tavsiyesi vereyim tehditle bedduayla hakaretle hiçbir şeyi asla düzeltemezsin. Eğer bu sözleri söyleyecek noktaya gelmişsen ilişkin geri dönülemeyecek zararlar almış demektir. Çok fevri davranıyosun bence biraz sakinleşmelisin seni suçlamak istemiyorum yanlış anlama beni ama sanırım senin bu öfken ve fevriliğin eşi biraz bunaltıp uzaklaştırmış olabilir. Sana tavsiyem sakin bi şekilde eşini karşına al sen sorunlarını söyle o sorunlarını söylesin biraz fedakarlık yapın ikinizde bazı huylarınızdan vazgeçip orta yolu bulun. Bebeğiniz olacak o yavrunun suçu ne

Ben nasıl karnım burnumda babamın evine giderim hangi yüzle
Yahu saçmalama tabii ki kendi ailenin yanına gideceksin? Sen kötü bir şey yapmadın adam evde hamile karısı varken gecenin körüne kadar kahvede okey oynayan biri.

Kendin ve bebeğin için doğru olan neyse onu yapmalısın

Ben o mesajları atarak her şeyi göze aldım çünkü son raddeye geldim mantıklı kararlar alamıyorum her şeyi yapabilirim

Babamın yüzünü yere eğemem iki gündür adam bizim yüzümüzden doğru düzgün uyumuyor bile

Ben o mesajları atarak her şeyi göze aldım çünkü son raddeye geldim mantıklı kararlar alamıyorum her şeyi yapabilirim
Sakinleş can taşıyorsun suanda önceliğin o olmalı. Ailen ne diyor? Neden ailenin yanına gitmiyorsun günlerdir tek misin? Sağlıklı düşünmek için sakinleşmen ve ailenden destek alman gerekiyor suan.

Sakinleş can taşıyorsun suanda önceliğin o olmalı. Ailen ne diyor? Neden ailenin yanına gitmiyorsun günlerdir tek misin? Sağlıklı düşünmek için sakinleşmen ve ailenden destek alman gerekiyor suan.
Kardeşim yanımda kalıyor gitmedim. Boşanmadan bu evden çıkmayacağım dedim

Kardeşim yanımda kalıyor gitmedim. Boşanmadan bu evden çıkmayacağım dedim
Esin eve gelmiyor günlerdir anladığım kadarıyla. Keşke aileleri bulaştırmadan önce birlikte bir çözüm arasaydınız belki bu raddeye gelmezdi. Günlerdir eşin ve ailesi cephesinden bir adım yok mu? Aileler el atıp bir şeyler yapmalı gibi siz bu şekilde çıkılmaz, çözülemez bir hal alıyorsunuz. Sen sessizliğini ve sakinliğini koru evinde kalmak istiyorsan kal. O da ne hali varsa görsün simdilik

Konuşmuyorduk zaten. Pazar sabahı öyle eliyle başıma vurunca ben kıyameti kopardım anneme söyledim. Annemde arayıp tehdit etmiş benim kızıma el kaldıramazsın kimsin sen diye. Sonra annesini aramış oğlunuza sahip çıkın 9 aylık karıısna yaptığı muamele bu olmamalı demiş baya ikisini de azarlamış. O akşam eşim geldi kapıyı çaldı ben açmadım. Babam onu aramış babama baya şikayet etmiş beni. Bir daha da gelmedi. Babası dayımı aramış demiş gelinimiz kapıyı açmamış. Sen düzelt aralarını diye. O günden beridir ailesinde ses Seda yok

Bak canım olay ailelere aksettiği zaman bu sorunlar daha da büyüyor içinden çıkılmaz bir hal almaya başlıyor içinizde çözebilecek iken dillere düşüyorsunuz. Bende ilk evlendiğim zamanlar her kavgamızı ailelere söylerdim ve ya eşim söylerdi ufacık şeyler büyür büyür dağ olurdu önümüzde benden sana tavsiye asla ailelere çözebileceğiniz problem ve kavgalarını anlatmayın . Ayrıca karnım burnumda ailemin yüzünü yere vurmam ne demek sen onların evladısın ne yüzü yere vurması ne demek ailemin evine cenazem döner evlilik gibi boşanmak da hem kanunen hem dinen bir hak . Mantıklı düşünemiyorsun ama herşey düzelecek ve arkana baktığında ne saçmalıkmış yaa diyeceksin ..

Benim doktorum da git gide doğum tarihini yakınlaştırıyor çok sinir oldum 27. Haftada biraz su gelişi olmuştu geçen hafta gittim 37 de alalım dedi şimdide 34 te alalım diye tutturdu su gelişi yok şu anda niye almak istiyor anlamıyorum güvenim kalmadı

Ailem en başından bana söylemişti zaten evlenme diye. Ben hepsini karşıma aldım . Yaşın küçük okuyorsun çocuk iyi ama biz şimdi evlenmeni istemiyoruz diyorlardı. Ben şimdi onların yüzüne bu halde bakamam iki gündür hepsi arayıp bana kızıyor. Kocanla barış diye. Beni haksız görmüş gibi yapıyorlar halbuki biliyorlar sebepleri. O kadar utanıyorum ki düştüğüm hale bak

her şey yolundayken mi 34te alalım diyor yoksa bir sorun mu var?

Ee yolundaysa doktoruna söyle bebeğin ya da senin hayatını tehlikeye atacak bir durum yoksa 37ye kadar beklemek istiyorum de 34 erken değil mi
Ben de öyle düşünüyorum işte perinatoloğa git madem 34 istemiyosan dedi bugün tartışır gibi ona sor o belirlesin doğum tarihini falan dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…