Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Nabzı çok yükselen var mı ya benim taşikardim var zaten arada nefes alamıyorum nabzım 140larda çıkıyor son günlerde bugün kontrolüm var doktor ne diyecek bakalım

Şu doğuma kalan son 30 gün yazısı beni aşırı heyecanlandırıyor ve geçmek bilmiyor sanki ya

Eklentiler

• Screenshot_20240806_133832_tr.com.happydigital.happymom.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 50
Benim annem de felc gecirdi dedigin gibi karakter degisikligi oldu benimkinde de. Evet gelmezse daha cok panik olur zaten yanimda kalmamazlik yapmaz duramaz. Ben de cok mudahale etmeyecegim icinden geldigi gibi davransin
Yaa sonunda beni gerçekten anlayan biri annelerimize acil şifalar diliyorum inşallah

Böylelerine dicen ki "Keşke adam olsaydın da hamile karına yardım edip 5 erkeğe tek başına baktırmasaydın!" işte evliliğimiz bozulmasın diye yutmak zorunda kalıyoruz bazı cevapları. Pis herifmiş gerçekten. İnşallah sana bulaşmaz

Kızlar ya bu arada, ben şu an 34+3 üm. Benim oğlanı neredeyse her gün günde en az 1 sefer hıçkırık tutuyor Sizin minnoşlarda da oluyor mu, normal mi müthiş sevimli geliyor bana karnımda kalp atıyormuş gibi dakikalarca pıt pıt hıçkırıkla zıplıyor, arada rahatsız olup dönüyor hareketleniyor ayaklarını uzatıp geriniyor falan sonra hıçkırmaya devam

Normal kuşum çok normal bizde de her gün bir defa hıçkırık seansları var. Solunum ve ciğer gelişimi için de faydalı olan bir şey ben çok mutlu oluyorum ve çooooook tatlı geliyor bana

Bende kuşum benimki neredeyse her yemekten sonra hıçkırıyor 3 dakika falan sürüyor bayılıyorum o haline

Normal kuşum çok normal bizde de her gün bir defa hıçkırık seansları var. Solunum ve ciğer gelişimi için de faydalı olan bir şey ben çok mutlu oluyorum ve çooooook tatlı geliyor bana
Bende kuşum benimki neredeyse her yemekten sonra hıçkırıyor 3 dakika falan sürüyor bayılıyorum o haline
Yaaa o zaman bol bol hıçkırabilir müthiş bişey değil mi ya, maşallah bebişlerimize hem çok sevimli hem çok komik hıçkırırken tepinmeye başlamasına falan hastayım

Yaaa o zaman bol bol hıçkırabilir müthiş bişey değil mi ya, maşallah bebişlerimize hem çok sevimli hem çok komik hıçkırırken tepinmeye başlamasına falan hastayım
Sinirleniyor bi de hissediyorum hani dışarda olsa öf der öyle sıkılıyor kıyamam hepsini Allah korusun inşallah maşallah hepsine

Kv tarafından telef edilcem galiba ben. Az önce serumum az bise kalmıs akmıyordu, serumun torbasına saplanan sert keçe kısmı var ya orayı çekti çıkardı elleri hep ıslandı sonra o keçe yeri hep elleyip geri serumun içine taktı. Ellerindeki bütün mikrop seruma geçti bana damardan halis muhlis kv mikrobu verecekti hemen serumu kapattım annem de gördü panik oldu kırmamak için bişe de diyemiyor gitti hemşireyi çağırdı serumu çıkarın bitti diye. Çok özensiz bir kadın ya şu günleri sağ salim bir atlatsaydık

Hahah bir arkadaşımın babannesi erkeğin 2 kaşığı varsa birini kıracaksın derdi o geldi aklıma benim ilk hamileliğim ne yaşadığımı bilmiyorum sürekli temkinli hareket ediyorum

Benim kız oğlandan 4 gün küçük. Sürekli hıçkırık tutuyor bazen sinirleniyor bence uzun sürünce tekmelemeye falan baslıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…