Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kürtçe konuşuyor. Ben Türkçe konuşun diyince de sende öğren diyorlar
Bizimkiler sadece köyden ananesi gelince Kürtçe konuşuyor bı gün aynı sofrada konuşuyorlardi evlenmeden önceydi kızım seb biliyor musun dedi yok dedim kestiler bidaha olmadi

Yok yapar allahı var yapar bazen ara sıra işte sınırlenır kızar sınır hastası olduğu ıcın ilaç kullanıyor bu yüzden kalp kırdıgının farkına varmıyor sonra bana alınma kızım dıyor bılerek olmuyor dıyor alıştım bu durumu na 😍
Ya kıyamam hep iyi olun inşallah kuzum 🥰

Bizimkiler sadece köyden ananesi gelince Kürtçe konuşuyor bı gün aynı sofrada konuşuyorlardi evlenmeden önceydi kızım seb biliyor musun dedi yok dedim kestiler bidaha olmadi
Bunlar hepsi konuşuyor bende ilk bilmiyordum bana dediler sende öğren içimizde öğrenirsin falan

Benım kı bırde tek oğlan yedegıde yok abısı felan kaynanam aslında varmıs bu salgın zamanında eskıden ölmüş oğlu oğlunun ismi serdalmıs bana anlatırken çok ahlamıstı hala da ağlar o zamanlar düşünmüştüm eğer oğlan olursa bu adını serdal koyucam dıe hıc kaynanayada soylememıs tım dakı kımlıgı görene kadar bır gördü gervektenmı dedı okadar mutlu oldu kı şuan aşiri üstüne tıtrıyor sıpamın 🤣🤣🤣 dört tane hala var bızde mesela hepsıde ıyı çok şükür
Sendeki tek problem koca zaten ailedeki herkes düzgün kocanda sana denk gelmiş 😂

Annen kalmazsa daha çok aklı kalır panik yapar gibi düşündüm. Benim annemin de rahatsızlıkları var, felç geçirdi 2 sene önce düşün. Normalde soğuk kanlı bir kadındır ama felçten sonra karakter değişiklikleri oldu tabi. Ama şimdi annem yanımda olmasa eminim ki aklı daha çok kalır ve daha çok strese girer. Gelirse kendi haline bırakmak en iyisi bence
Benim annem de felc gecirdi dedigin gibi karakter degisikligi oldu benimkinde de. Evet gelmezse daha cok panik olur zaten yanimda kalmamazlik yapmaz duramaz. Ben de cok mudahale etmeyecegim icinden geldigi gibi davransin

Tüm erkeklerin ortamı yumuşatmak için bulduğu o yalan cümle 😬 kaş göz yaptığı sırada telefona bakmak yerine hayırdır gözüne ne oldu diye çıkış yapmazsan daha çok iş çevirir gibime geliyor bu kadın 😶‍🌫️
Ahhhh şöylr çatt diye lafi koyabilsek keske. Benim kaynanam cok iyidir sessiz sakindir ama kendi yengem çooook fenadir cook sürekli laf sokar nankör delirtir beni

Senin cevaplar da çok iyiymiş bu arada sevdim 😂😂 kaşınıyorlar ama napalım 😂 şimdi bize böyle şeyleri anlatmanın ne lüzmu var dimi, sen anlatınca biz sağol anne bana köpek gibi davranmadığın için diyip elini ayağını öpücez falan mı zannediyorlar acaba nasıl bi kafa bu anlamıyorum 😂😂
Benim kayinpederim de annen hamileyken 5 erkege bakti dedi. Babasi esi kardesi oglu ayni apartmanda yasamislar kv ilgilenmiş. Kv cok iyidir sessiz sakindir. Kp çok otoriter her seye karisirr. ayyy bir sinir oldum o lafa bir taktim ölsem unutmam.

Valla çok keyifli canım ben kazanç sağlamaya başladım hatta, hamilelikten önce başlamıştm daha yeni 2 ay yaptım hiç boş kalmadan bende bilmiyordum hiç ama videolarla çok kolay oluyor elin yatkınsa 🙏🏻 şimdi hamilelikte sipariş almak zor oluyor çünkü şuan ne zaman iyi hissedersem o zaman yapıyorum artık bebişime başlarım yapmaya hem 🤗 Bunlarda en son yaptıklarım hep videoya bakarak yaptım
Canım şu baştakinden yapabilir misin fiyatı ne kadar

Sizinkileri duyunca benim kv melekmiş kızlar beni son işte sıkıntımdan sonra aramadı sormadı hala da haberi yok eşime nasıl diyor oda iyi diyor o kadar bende aramadım o ayrı ondan bekledim çünkü ama genel olarakta ilişkime evime çocuğuma karışmaz etmez geldiği zamanda hiç oturmaz onlara gittiğimde iş yaptığımı bilmem öyle laf sokma huyu falan yoktur, ilk bebeğimin doğumunda da işte bi 15 gün kaldı gitti o kadar bi sıkıntı yaşamadık bunda da en fazla öyle olur, benim eşimde mesafeli bir adamdır yani hiç annesiyle 1 saat konuştuğunu bilmem dedikodu sevmez başka birinin bişeyini anlat dinlemez , o yüzden hiç lafı uzatmaz kısa konuşur kapatır, bana oğlana düşkün ailesine aşırı bir düşkünlüğünü hiç görmedim yani öyle yetişmiş ailede genel olarak öyle, o yüzden kaynanamda eşimi bilir duracağı yeri bilir , eşim çünkü hiç detay anlatmaz detaylı konuşmaz, neticede benim kv ile bi mesafe var ama sanırım bu en güzeli.
Benim esim de ayni seninki gibi

X