Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ahhh icimden neler neler diyorumm. Dusunceli bir insandir kotu niyetli degil ama cok otoriterdir, her seye karisir mudahale eder ben de o huyuna asiri sinir olurum. Kv cok iyidir sessiz sakin icine kapaniktir

Allah yar ve yardımcınız olsun insallah canımm

Seni öyle iyi anlıyorum ki. Benim de eşim hala iş bulamadı ve önümüz doğum napacağız hiç bilmiyoruz. Allah yardımcımız olsun arkadaşım vardır bunda da bir hayır, bebeklerimizin rızkı hazır, her şey güzel olacak inşallah. Kızlar hepinizden dua bekliyoruz

hazıra dağ dayanmıyor bu ay zaten son şansımız bebek de geliyo inş iş bulunur da bu zor günleri atlatırız

hazıra dağ dayanmıyor bu ay zaten son şansımız bebek de geliyo inş iş bulunur da bu zor günleri atlatırız
İnşallah bizim de aynı durum bu ay bulduk bulduk bulamadık erittik her şeyi zaten ittire kaktıra getirdik bugüne Eylülde bebek gelmiş oluyor. Nasip diyelim ne diyelim bilmiyorum ki

Ahhh icimden neler neler diyorumm. Dusunceli bir insandir kotu niyetli degil ama cok otoriterdir, her seye karisir mudahale eder ben de o huyuna asiri sinir olurum. Kv cok iyidir sessiz sakin icine kapaniktir
Kayınpederlerin genel özelliği bu malesef, herşeye illa ki karışacaklar, müdahale edecekler. Benimki de öyle. Şeker yüklemesinden tut, doğum şeklime, bebeğin ismine kadar karışmaya çalıştı. O karıştıkça ben daha çok kendi istediğimi yaptım. Hiç müdahale ettirtmedim. Biraz da hadlerini bilecekler

Yaaa o zaman bol bol hıçkırabilir müthiş bişey değil mi ya, maşallah bebişlerimize hem çok sevimli hem çok komik hıçkırırken tepinmeye başlamasına falan hastayım
Tepinmesi artık sol kaburgamı acıtıyor benimki hıçkırsın minik minik vursun ya neden bilmiyorum hep sol kaburgama çalışıyor çocuğum

Randevumu iptal etmısler zorunlu nedenle al bul sımdı randevu bır daha

Evet canım genelde hergün, günde 2-3 kere hıçkırdığı oluyo hatta

Elimi içime sokup sevesim var onu ama birtık hırçın bir bebek olmaya başladı son günlerde bozuşucaz onunla
Benim kız sakin olacak sanki, vurması yok ama elini ayağını biyere dayadığı zaman canımı acıtıyor

Allahım yardımcınız olsun. Bebişleriniz bereketiyle gelsin inşallah. En kısa zamanda eşleriniz iş bulup refaha erersiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…